M jak miłość, odcinek 1607: Iza i Marcin nie rozwiodą się! Ten pocałunek wszystko zmieni, ale później będzie tylko gorzej - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1607: Iza i Marcin nie rozwiodą się! Ten pocałunek wszystko zmieni, ale później będzie tylko gorzej - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1607: Iza i Marcin nie rozwiodą się! Ten pocałunek wszystko zmieni, ale później będzie tylko gorzej - ZWIASTUN

2021-10-19 21:46

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) staną przed sądem na pierwszej rozprawie rozwodowej. Ale szybko się okaże, że jest dla spora nadzieja, że się pogodzą, bo ostatecznie wyjdą z budynku wciąż jako małżeństwo! Chodakowscy dadzą się ponieść uczuciom. Wykończeni emocjonalnie przedłużającym się kryzysem, dosłownie rzucą się na siebie! W 1607 odcinku "M jak miłość" jeden pocałunek Izy i Marcina zmieni wszystko. Zakochanym trudno będzie się od siebie oderwać, ale kiedy już to zrobią, wszystko pójdzie gorzej niż się spodziewali. Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość" i scenę WIDEO z 1607 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin wylądują na rozprawie sądowej, która ma położyć kres ich małżeństwu. Kiedy jednak dojdzie do spotkania w sądzie, Chodakowskim wyraźnie zrzedną miny. Zrozumieją, że sprawa zaszła za daleko, a oni żadnego rozwodu tak naprawdę nie chcą. Podczas rozprawy w 1607 odcinku "M jak miłość" Marcin w ostatniej chwili podejdzie do żony i w obecności sędziego szepnie jej do ucha parę słów. Ostatecznie para zdecyduje się na separację, więc wyjdzie z sądu nadal jako małżeństwo. 

- To jak to teraz będzie wyglądać? - zapyta Iza po rozprawie. - Nie wiem, myślę, że przyda nam się obojgu taka przerwa. Poukładamy sobie wszystko, jakoś. Wszystko, tylko nie rozwód - powie Marcin. - Za miesiąc są wakacje, później Szymek idzie do pierwszej klasy. Właściwie to byłby okres próbny, te 3 miesiące. Chciałabym spróbować - nawiąże do swoich planów Iza. - Mówisz o tej gazecie w Gródku? - zapyta Marcin, a żona potwierdzi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

M jak miłość, odcinek 1607: Iza i Marcin pogodzą się przed rozwodem, ale każde odejdzie w swoją stronę

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza da wyraźnie do zrozumienia, że chce zmienić swoje życie i zacząć od początku. Potem Iza pokaże mężowi rysunek synka, który wygrał konkurs. Oboje rozczulą się nad pracą i zaczną się dogadywać jak dawniej. Kiedy przyjdzie do ostatecznego rozstania, oboje rzucą się na siebie! W 1607 odcinku "M jak miłość" połączy ich gorący pocałunek.

- Dziękuję, że nie dopuściłeś do naszego rozwodu - powie Iza i nie będzie mogła oderwać się od męża, który pocałuje ją z wielką namiętnością. 

Przeczytaj: Michał odchodzi z M jak miłość, a Paweł Deląg zalicza wpadkę! Za wcześnie się pożegnał, bo pomylił odcinki

W 1607 odcinku "M jak miłość" Iza, Marcin i dzieci spotkają się na wspólnej kolacji. Śmiechów nie będzie końca, a Chodakowscy zachowają się tak, jakby w ogóle nie było mowy o żadnym sądzie. Niestety atmosfera padnie, kiedy Szymek (Staś Szczypiński) poprosi ojca, by ten znalazł mu coś w telefonie Izy. Marcin natknie się wtedy na wiadomość Michała (Paweł Deląg) do Izy, w której zaprasza ją na wspólny wyjazd. Mina mu zrzednie i zrozumie, że żona umawia się z kimś za jego plecami! 

- Tak sobie dzisiaj myślałem, że cokolwiek się stanie, to zawsze będziemy rodziną - powie Marcin na odchodne, ale nie zdradzi Izie, że wie o jej zażyłości z Michałem. 

M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
Najnowsze