Michał odchodzi z M jak miłość, a Paweł Deląg zalicza wpadkę! Za wcześnie się pożegnał i przy okazji ujawnił co chciał zmienić

i

Autor: MTL Maxfilm Michał odchodzi z M jak miłość, a Paweł Deląg zalicza wpadkę! Za wcześnie się pożegnał i przy okazji ujawnił co chciał zmienić

Michał odchodzi z M jak miłość, a Paweł Deląg zalicza wpadkę! Za wcześnie się pożegnał, bo pomylił odcinki

2021-10-12 20:54

Paweł Deląg, czyli Michał z "M jak miłość" lada chwila odejdzie z serialu. Aktor ostatni raz zagrał Michała Ostrowskiego pod koniec czerwca, ale jego bohater jeszcze przez dwa odcinki będzie w "M jak miłość". To jednak nie zmienia faktu, że pożegnanie Deląga coraz bliżej, a on sam przy okazji zaliczył niezłą wpadkę. Już teraz ogłosił na Instagramie, że w TVP2 będzie wyemitowany ostatni odcinek "M jak miłość" z jego udziałem, że dokładnie dzisiaj, czyli we wtorek, 12.10.2021, widzowie zobaczą go ostatni raz w tej roli. O co dokładnie w tym chodzi i kiedy Deląg naprawdę odejdzie z serialu?

Kiedy Paweł Deląg ostatni raz zagra Michała w "M jak miłość"?

Paweł Deląg na Instagramie zapowiedział ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem Michała Ostrowskiego! I posypały się komentarze fanów, którzy prześcigają się w domysłach o co w tym wszystkim chodzi. Nie jest żadną tajemnicą, że Deląg już pod koniec czerwca odszedł z serialu, nakręcił finałowe sceny swojego bohatera, pożegnał się z produkcją, a widzów uprzedził, że Michał zniknie na zawsze już jesienią. To pewne, że w 1607 odcinku "M jak miłość" Michał zapowie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że wyjeżdża za granicę i sprzedaje swoje wydawnictwo. Nastąpi wzruszające pożegnanie z Joasią, ale to nie oznacza, że Michał już się nie pojawi.

Nie przegap: Paweł Deląg ostatni raz w M jak miłość! Michał już nigdy nie będzie z Joasią. Nie zdoła dłużej jej okłamywać - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Zakochali się w M jak miłość, a teraz Krystian Wieczorek pokazał wyjątkowe zdjęcie żony. Ten czuły gest na brzuchu Marii zdradza wiele - ZDJĘCIE

Jeszcze w jednym odcinku "M jak miłość", numer 1611, Michał będzie obecny w życiu Joasi i innych bohaterów. W związku ze zbliżającym się zagranicznym wyjazdem Michał pożegna się z ukochaną, jej synem Wojtkiem (Feliks Matecki) i przyjaciółką Izą (Adriana Kalska). Także w 1611 odcinku "M jak miłość" Michał spotka się ze swoim rywalem, Leszkiem Krajewskim (Sławek Uniatowski). Po co? Żeby nie dopuścić do tego, by Leszek znów był z Joasią, by jego ukochana była szczęśliwa z innym! Te wydarzenia rozegrają się jednak dopiero w "M jak miłość" we wtorek, 2.11.2021!

Dlaczego Paweł Deląg ogłasza odejście Michała z "M jak miłość" tak wcześnie?

Dlaczego zatem Deląg już teraz ogłasza, że Michał odchodzi z "M jak miłość"? Na Instagramie we wtorek, 12.10.2021, umieścił niepokojący wpis:

"Dziś w tv chyba ostatni odcinek z Michałem Ostrowskim,a więc pożegnanie bohatera w popularnym "M jak miłość".Dziękuje cudnej Basi Kurdej @kurdejszatan ,Felkowi Mateckiemu @feliksmatecki rodzinnie Mateckich ,koledze który zawsze był i jest cool @uniatowski ,załodze producentów reżyserów oraz ekipie „MJM” @mjakmilosc.official - dziękuje;)" 

Akurat tego dnia nie ma "M jak miłość" w TVP2, bo emisja kolejnego odcinka została przełożona na poniedziałek! I wcale w 1606 odcinku "M jak miłość" nie będzie wątku Michała. Skąd w takim razie ta wpadka Deląga? Najpewniej aktor nie ogląda serialu, nie śledzi na bieżąco odcinków w telewizji i zwyczajnie nie wie kiedy Michał odejdzie!

Przy okazji Deląg wspomniał o jednym szczególe, który chciał zmienić w "M jak miłość", ale produkcja się na to nie zgodziła. Chodzi o wygląd Michała Ostrowskiego. "Jeszcze jedno zawsze chciałem w serialu zmienić okulary na mniejsze ;)" - napisał do fanów na Instagramie.

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?
Sonda
Żałujesz, że Paweł Deląg nie będzie już grał w "M jak miłość"?
Najnowsze