M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin pozna tajemnicę Kamy! Zobaczy w mieszkaniu striptizerki wózek. Kogo tam ukrywa? - ZDJĘCIA

2023-08-18 8:55

W 1738 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) po nocy spędzonej u Kamy (Michalina Sosna), pijackim wypadzie do nocnego klubu, odkryje, że striptizerka nie mówi mu o sobie całej prawdy! Dociekliwy detektyw zauważy w mieszkaniu Kamy wózek inwalidzki i kule ortopedyczne, a kiedy Marcin będzie chciał wejść do jednego pokoju, tancerka erotyczna zatrzaśnie mu drzwi przed nosem. Jaką tajemnicę skrywa Kama? Kogo klientka agencji Marcina będzie ukrywała w swoim mieszkaniu? Niepełnosprawne dziecko czy inną bliską osobę? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Pierwsza noc Marcina i Kamy w 1738 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu nie będzie jeszcze początkiem romansu Chodakowskiego ze striptizerką, ale stanie się punktem zwrotnym w ich relacjach. Do Marcina dotrze jak mało wie o Kamie. Po tym jak Chodakowski upije się do nieprzytomności w nocnym klubie, Kama zabierze go do siebie na noc, ale między nimi do niczego nie dojdzie.

O poranku w 1738 odcinku "M jak miłość" Marcina obudzi gigantyczny kac i jak podaje portal światseriali.interia.pl nie będzie wiedział gdzie jest i w jaki sposób znalazł się w obcym mieszkaniu. A kiedy spróbuje otworzyć drzwi do jednego z pokoju pojawi się Kama, która zabroni mu wejść do środka. Spanikowana striptizerka wyjdzie z pomieszczenia i zamknie za sobą drzwi, żeby Marcin nie zauważył kto to jest.

Kogo Kama w 1738 odcinku "M jak miłość" będzie ukrywała przed Marcinem w swoim mieszkaniu?

Przed wyjściem z mieszkania Kamy w 1738 odcinku "M jak miłość" Marcin stanie jak wryty na widok wózka inwalidzkiego i kul ortopedycznych w korytarzu. Błyskawiczna reakcja Kamy, która będzie próbowała wyprowadzić Chodakowskiego ze swojego domu, pogonić go, że się śpieszy, żeby detektyw nie drążył tematu wózka i kul, da Marcinowi sporo do myślenia. Stanie się dla niego jasne, że Kama skrywa jakąś tajemnicę, że w jej mieszkaniu jest ktoś jeszcze, kto nie może się ruszać. Być może dziecko albo bliska osoba z rodziny.

Marcin na tropie tajemnicy Kamy w nowym sezonie "M jak miłość"

Dociekliwy detektyw w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach nie spocznie póki nie dowie się całej prawdy o Kamie, o tym z kim mieszka i kto potrzebuje wózka inwalidzkiego i kul ortopedycznych. Sekret Kamy wpłynie na to jak rozwinie się jej znajomość z Marcinem. Niewykluczone, że Kama ma pod opieką niepełnosprawne dziecko!

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze