M jak miłość, odcinek 1422: Ania przez Marcina zacznie pić. Iza wyciągnie ją z depresji?

2019-01-29 7:24 Ag
M jak miłość odc. 1406. Iza (Adriana Kalska), Ania (Maria Pawłowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1406. Iza (Adriana Kalska), Ania (Maria Pawłowska)

Jak w "M jak miłość" potoczą się dalej losy Ani (Maria Pawłowska) po rozstaniu z Marcinem (Mikołaj Roznerski)? Co będzie z Anią po tym jak Chodakowski złamał jej serce? W 1422 odcinku "M jak miłość" porzucona była dziewczyna Marcina pogrąży się w depresji, a ucieczki zacznie szukać w alkoholu. O jej fatalnym stanie dowiedzą się Marcin i Iza (Adriana Kalska). I to właśnie rywalka wyciągnie do Ani pomocną dłoń. W jaki sposób Iza wesprze Anię w walce z depresją?

"M jak miłość" odcinek 1422 - wtorek, 19.02.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ania z "M jak miłość" przejdzie załamanie psychicznie! Rozstanie z Marcinem będzie dla niej ciosem prosto w serce. Szczerze kocha bowiem Chodakowskiego, ale uznała, że nie chce być dla niego towarem zastępczym, bo przecież on nigdy nie pokocha jej tak jak Izę. Powiedziała mu to podczas ich ostatniej, pożegnalnej randki w 1415 odcinku "M jak miłość".


Zobaczcie jeszcze raz scenę rozstania Ani i Marcina w "M jak miłość" >>>


Mimo, że Ania zawsze była twarda dziewczyną, to bez Marcina pogrąży się w depresji. W 1422 odcinku "M jak miłość" dziennikarka zamknie się w domu, by w samotności zapijać smutki. Napisze jednak artykuł "Jak przeżyć rozstanie z facetem i nie zwariować", w którym wyleje wszystkie swoje żale jak po zerwaniu z chłopakiem zawalił się cały jej świat, jak bardzo boli ją ta rozłąka.

Czy Marcin dowie się o stanie Ani? Los sprawi, że natknie się w internecie na artykuł byłej dziewczyny i postanowi za wszelką cenę pomóc jej pozbierać się po rozstaniu. Mimo, że Olek (Maurycy Popiel) poradzi mu, by tego nie robił, bo może jeszcze bardziej pogorszyć sytuację.

Ponieważ Chodakowski obiecał Izie szczerość, to w 1422 odcinku "M jak miłość" powie ukochanej o cierpieniu Ani i o tym, że zamierza jej pomóc. Odwiedzi byłą dziewczynę, która będzie w kompletnej rozsypce - pijana, zaniedbana.

Ania szybko wyprosi Marcina za drzwi, żeby nie patrzył na nią w tym stanie. Iza sama oceni, że Ania potrzebuje wsparcia. - Trzeba jej pomóc - zdecyduje. Jak Marcin i Iza wyrwą Anię z depresji? O tym widzowie przekonają się w nowych odcinkach "M jak miłość" w marcu.

Najnowsze