M jak miłość. Ula i Bartek oszukali wszystkich. Pokazali dziką imprezę w Grabinie i kłamstwo wyszło na jaw - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Ula i Bartek oszukali wszystkich. Pokazali dziką imprezę w Grabinie i kłamstwo wyszło na jaw - WIDEO

M jak miłość. Ula i Bartek oszukali wszystkich. Pokazali dziką imprezę w Grabinie i kłamstwo wyszło na jaw - WIDEO

2021-06-14 8:30

Za kulisami "M jak miłość" praca nad nowym sezonem wre! Przez całe wakacje będą kręcone kolejne odcinki "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero od września. Aktorzy chętnie ujawniają kulisy powstających scen, ale nie zawsze to co wrzucają na żywo na swoje profile na Instagramie jest zgodne z prawdą. Czasem dopuszczają się oszustwa. Tak jak Bartek (Arkadiusz Smoleński) i Ula (Iga Krefft), którzy dopiero co na planie "M jak miłość" brali udział w szalonej imprezie w Grabinie w domu Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski). Ich kłamstwo wyszło na jaw w głupi sposób! Bo w tym czasie Ula była w zupełnie innym miejscu. Zobaczcie WIDEO z planu "M jak miłość" i przekonajcie się sami.

Co się wydarzy u Uli i Bartka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Fani "M jak miłość" w napięciu czekają na to, co wydarzy się w nowym sezonie po wakacjach, a emocje podsycają sami aktorzy, którzy chętnie pokazują efekty pracy za kulisami serialu. Nie ma dnia, by na profilach gwiazd "M jak miłość" na Instagramie nie było jakiejś relacji z planu. Szczególnie popularne są filmiki na Instastory, które na żywo odsłaniają to co się dzieje w "M jak miłość". A internauci dzięki temu mogą łatwo wysnuć wnioski jak potoczą się losy wielu bohaterów. Jednak Bartek i Ula ostatnio dopuści się niezłego oszustwa. Na Instagramie Arkadiusza Smoleńskiego pojawiło się wideo zza kulis "M jak miłość", na którym było widać wyraźnie imprezę w serialowego szefa Lisieckiech, Tadeusza Kiemlicza! Tyle tylko, że wtedy wcale aktor nie był na planie! Nie tylko on.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Także Iga Krefft wówczas nie grała w "M jak miłość", bo akurat odpoczywała na samotnych wakacjach we Włoszech. O czym oczywiście donosiła fanom na Instagramie. 25-letnia aktorka wyjechała bez chłopaka i przyjaciół, bo miała ważny powód, by wyjechać zupełnie sama! Kiedy Krefft pokazywała jak spaceruje po malowniczych włoskich uliczkach, wyleguje się na plaży, jej serialowy mąż Smoleński ujawniał kulisy imprezy w Grabinie. A przecież ekranowa Ula nie mogła być w dwóch miejscach jednocześnie.

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacja w Grabinie! Tak Ula i Bartek zabawiają się w domu swojego szefa Tadeusza

Nie przegap: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Być może oszustwo Bartka z "M jak miłość" wcale nie było zamierzone. Smoleński wrzucił po prostu filmik z kilkudniowym opóźnieniem.I nie spodziewał się, że w tym czasie jego serialowa żona pokaże zupełnie coś innego na swoim Instagramie. Ale przez to widzowie "M jak miłość" mogą się czuć wprowadzeni w błąd! Bo nie wiedzą już co jest prawdą z tego co się dzieje za kulisami serialu.

Nie wiadomo nawet czy ciąża Uli w nowym sezonie "M jak miłość", którą z dumą ogłosił Bartek w zwiastunie kolejnych odcinków też nie będzie kłamstwem! Jedyne co jest pewne to to, że młodzi Lisieccy skończą w końcu remont strychu w domu Mostowiaków, gdzie urządzą swoje nowe mieszkanie. Wszystko oczywiście za zgodą Barbary (Teresa Lipowska), bo babcia oddała jej część domu, by mogli zacząć nowe życie i zostali z rodziną już na zawsze.

A do tego niedawno w "M jak miłość" Ula i Bartek dostali od seniorki rodu Mostowiaków działkę w Grabinie, najcenniejszą pamiątkę po zmarłym Lucjanie (śp. Witold Pyrkosz), niedaleko sadu, na której w przyszłości mają pobudować swój własny dom.

M jak miłość odc. 1590. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1581. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
Najnowsze