Ula z M jak miłość wypoczywa w takich luksusach! Iga Krefft musi bardzo uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy - WIDEO

i

Autor: Instagram Ula z M jak miłość wypoczywa w takich luksusach! Iga Krefft musi bardzo uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy - WIDEO

Ula z M jak miłość wypoczywa w takich luksusach! Iga Krefft musi bardzo uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy - WIDEO

2021-06-11 13:09

Iga Krefft, znana jako Ula z "M jak miłość", jeszcze dwa dni temu na Instagramie przeraziła wszystkich pokazując w jak fatalnym jest stanie. Teraz 25-letnia aktorka z "M jak miłość" odzyskuje siły przed dalszą pracą na planie i koncertami na boskich wakacjach we Włoszech. A ponieważ Krefft jak żadna inna gwiazda aktywnie dzieli się ze światem wydarzeniami ze swojego prywatnego życia, to chętnie pokazała w jakich luksusach wypoczywa podczas urlopu! Zwróciła jednak uwagę na fakt, że musi na siebie bardzo uważać. Co się dzieje z serialową Ulą z "M jak miłość"?

Co się dzieje z Igą Krefft? Gdzie Ula z "M jak miłość" wyjechała na wakacje?

Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość" najpierw na Instagramie umieściła niepokojący wpis o tym w jak fatalnym jest stanie i jakie ma problemy ze zdrowiem, a już następnego dnia wyjechała na wakacje do Włoch, gdzie po przykrych dolegliwościach nie było już śladu! Gwiazda "M jak miłość" wyruszyła bez swojego chłopaka, z którym także grała w serialu (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>) i wybrała piękne miejsce na letni odpoczynek. Krefft wybrała się najpierw do Mediolanu, a relacje z podróży po stolicy europejskiej mody prowadzi na Instastory bardzo skrupulatnie.

Nie przegap: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Dzięki filmikom aktorki z "M jak miłość" jej fani mogą się poczuć, jakby byli tam razem z nią. Krefft zabiera internautów na spacery po malowniczych uliczkach, pokazuje zabytki, oszałamiające budynki, a także prywatne spotkania z przyjaciółmi w eleganckich włoskich knajpkach.

Na ujęciach serialowej Uli z "M jak miłość" z wakacji widać wyraźnie, że bywa w luksusowych lokalach i zwyczajnie cieszy się odpoczynkiem po tygodniach wytężonej pracy. Nie tylko na planie serialu!

Bo przecież gwiazda "M jak miłość" jest także zdolną wokalistką i modelką. Komponuje piosenki na kolejne płyty, nagrywa teledyski, a do tego bierze udział w licznych kampaniach reklamowych! W czasie wakacji też będzie często kręcić nowe odcinki serialu, bo w kolejnym sezonie "M jak miłość" w życiu Uli Lisieckiej będzie się sporo działo.

Ula z M jak miłość wypoczywa w takich luksusach! Iga Krefft musi uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy na wakacjach

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Te wydarzenia wstrząsną rodziną Mostowiaków w nowym sezonie. Nie uwierzą jak to zobaczą

Gwiazda "M jak miłość" uprzedziła fanów, że nawet na wakacjach bardzo musi na siebie uważać. Chodzi o jej problemy ze zdrowiem, o których już powiedziała wszystkim? Wydaje się, że sprawa jest poważna, bo Krefft musi unikać opalania. - Słońce słońcem, ale uważam, żeby nie zrobić sobie krzywdy - napisała na Instagramie.

Podczas spaceru po malowniczej uliczce w Santa Margherita Ligure w prowincji Genua we Włoszech Iga Krefft wyznała, że na wakacje pojechała zupełnie sama, nawet bez ukochanego? Powód? Aktorka z "M jak miłość" potrzebuje chwili dla siebie, na spokojnie przemyślenia.

- W zeszłym tygodniu postanowiłam, że zrobię coś wyjątkowego dla siebie. Jeszcze nie wiedziałam co to będzie - wyjazd do jakiegoś hotelu, czy jakiś prezent. Zależało mi na tym, żeby pojechać gdzieś sama. Od jakiegoś czasu czuję potrzebę, żeby pobyć sama ze sobą, bo nie było takiej okazji. Postanowiłam, że lecę do Włoch, do mojego raju na ziemi. W środę już byłam w Mediolanie, dziś przyjechałam do mojego ulubionego miejsca na świecie, we Włoszech do Santa Margherita Ligure. Idę nad morze, kawę i jakieś dobre jedzonko. Na razie jest cudownie, za chwilę będę wskakiwać w strój kąpielowy i opalać się - wyznała Krefft na Instagramie.

Iga Krefft (Ula z M jak miłość) na Instagramie i jej boskie wakacje we Włoszech

i

Autor: Instagram Iga Krefft (Ula z M jak miłość) na Instagramie i jej boskie wakacje we Włoszech
Iga Krefft (Ula z M jak miłość) na Instagramie i jej boskie wakacje we Włoszech

i

Autor: Instagram Iga Krefft (Ula z M jak miłość) na Instagramie i jej boskie wakacje we Włoszech

Więcej ZDJĘĆ z boskich wakacji Igi Krefft, znanej z "M jak miłość" w naszej GALERII >>>

Najnowsze