M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Powrót wyrodnej siostry Marzenki wstrząśnie Grabiną! Co będzie knuła Beata? - ZDJĘCIA

2023-06-01 10:22

Beata (Izabela Warykiewicz- Popiel) wróci do Grabiny w nowych odcinkach "M jak miłość"! Wyrodna siostra zmarłej Marzenki (Olga Szomańska) znów pokaże wszystkim, na co ją stać? Ostatnio kobieta przyjechała w rodzinne strony Mostowiaków, by wykraść im Kalinkę (Oliwia Kępka) i przejąć spadek po siostrze oraz babci. Na szczęście Lisieccy nie dopuścili do tragedii, a Kalinka została z nimi. Co w sytuacji, kiedy w nowych odcinkach "M jak miłość" Beata zjawi się w Grabinie, a tam nie zastanie Uli (Iga Krefft) ani swojej siostrzenicy?

Odmieniona Beata znów zagości u Mostowiaków

Beata znów zjawi się w Grabinie i można spekulować, że to wcale nie będzie miła wizyta. Żadna z poprzednich taka nie była, po przypomnijmy, że siostra zmarłej Marzenki po raz pierwszy przyjechała pod miasto, by przekonywać schorowaną babcię Anielę (Elżbieta Kijowska) do przepisania na nią spadku. Chodziło o rozległe ziemie warte dużo pieniędzy. Marzenka i Beata były wychowywane właśnie przez babcię, ale okazało się, że nie mają ze sobą za wiele wspólnego. Marzenka była dobra i uczynna, a Beata pokazała się jako zgorzkniała naciągaczka. Nigdy dobrze nie zajmowała się Kalinką, a Ula już przy pierwszej wizycie Beaty w Grabinie zauważyła, że źle traktuje dziecko. Tym bardziej nie chciała, by Kalinka trafiła pod opiekę siostry Marzenki, tuż po jej tragicznej śmierci w wypadku samochodowym, spowodowanym przez Mariusza Jaszewskiego (Tomasz Lulek). Marzenka i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zginęli na miejscu, a Kalinka została sierotą. 

Na szczęście Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński) stanęli na wysokości zadania i wystąpili do sądu o przejęcie opieki nad dziewczynką. Niestety w międzyczasie Beatka bardzo mąciła, tuż po pogrzebie chciała oszukać Barbarę (Teresa Lipowska) i zabrać Kalinkę. Nagle zainteresowała się dzieckiem, ale tylko dlatego, że wiedziała, że teraz to jej babcia Aniela zapisze ziemię, czyli jeśli Beata stałaby się prawną opiekunką Kalinki, tak naprawdę to ona sprawiałaby pieczę nad spadkiem. Na szczęście do tego nie doszło, a Kalinką oficjalnie, decyzją sądu, zajęli się Ula i Bartek. 

Wiadomo już, że wyrachowana Beata wróci do Grabiny w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Tym razem w innym wydaniu, bo jako blondynka. Izabela Warykiewicz- Popiel zaprezentowała się na Instagramie i zameldowała na planie "M jak miłość". Zrezygnowała z ciemnych włosów na rzecz nowej, blond fryzury. 

Beata nie zastanie w Grabinie Uli i Kalinki w "M jak miłość" po wakacjach 

Beata może przeżyć szok, bo kiedy wróci do Mostowiaków w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, nie zastanie Uli i Kalinki. Spotka jedynie Bartka, bo tylko on wróci do rodzinnego domu. Beata nie ma przecież pojęcia, że Lisiecka odcięła się od rodziny na rzecz zajmowania się pasją, jaką okazała się joga. Zabrała Kalinkę i obie przebywają w Australii. Bartek nie podzielił zdania żony i pewnym jest, że on akurat zawita w rodzinne strony. Mało tego, jego małżeństwo chyba upadnie, a on zajmie się Olą (Justyna Karłowska)...

Tego wszystkiego Beata nie wie, więc odkryje wszystkie tajemnice dopiero wtedy, kiedy w nowym sezonie "M jak miłość" przyjedzie do Grabiny. Jaka będzie jej reakcja na zmiany u Mostowiaków? Z pewnością nie wyjdzie z szoku... Niebawem dowiemy się, po co tak naprawdę Beata znów odwiedzi rodzinę zmarłej siostry. 

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze

Materiał sponsorowany