M jak miłość, odcinek 1609: Siostra Marzenki doprowadzi do tragedii w siedlisku! Beata będzie się znęcać nawet nad córką Lisieckich - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1609: Siostra Marzenki doprowadzi do tragedii w siedlisku! Beata będzie się znęcać nawet nad córką Lisieckich - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1609: Siostra Marzenki doprowadzi do tragedii w siedlisku! Beata będzie się znęcać nawet nad córką Lisieckich - ZDJĘCIA

2021-10-26 21:40

W 1609 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Marzenka (Olga Szomańska) ma siostrę, o której nigdy wcześniej nie wspomniała, nawet bliskich członkom rodziny Lisieckich. Siostra Marzenki, Beata (Izabela Warykiewicz) okaże się bezwzględną, wyrachowaną oszustką i naciągaczką, zdolną nawet do tego, żeby skrzywdzić dziecko. Córka Marzenki i Andrzejka (Tomasz Oświciński), niespełna 2-letnia Kalinka (Oliwia Kempka) w 1609 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w niebezpieczeństwie. Przez Beatę omal nie dojdzie do groźnego wypadku. W roli Beaty wystąpi 37-letnia Izabela Warykiewicz, aktorka, która prywatnie jest dziewczyną Maurycego Popiela, czyli serialowego Olka!

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzinka Marzenki z "M jak miłość" to nie tylko Andrzejek, Kalinka, szwagier Bartek (Arkadiusz Smoleński) i Ula (Iga Krefft). W 1609 odcinku "M jak miłość" w siedlisku w Grabinie pojawi się przyrodnia siostra Marzenki, którą tak jak Lisiecką wychowywała babcia. Teraz schorowana seniorka, która mieszka w pobliżu ucieszy się z powrotu Beaty, ale jej intencje wcale nie będą szczere. Beata przyjedzie na wieś, by spotkać się z babcią – licząc na to, że ta przed śmiercią zapisze jej w spadku należącą do niej ziemię. Marzenka, obserwując jej poczynania, będzie bezradna. Za nic w świecie nie będzie chciała zranić babci, ale ogarnie ją lęk, że wizyta Beaty może sprowadzić nieszczęście na całą rodzinę!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1612: Budzyńscy wyrzucą Marzenkę i Andrzejka z siedliska? Teraz to będzie dom Magdy i Andrzeja!

Sprawdź też: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

Nie pomyli się, bo w 1609 odcinku "M jak miłość" Beata okrutnie potraktuje Kalinkę, gdy 2-latka zostanie pod jej opieką! Dopiero Ula powstrzyma siostrę Marzenki. Naciągaczka i oszustka niby od niechcenia poruszy temat schorowanej babci, która ma kłopoty z sercem i częstych odwiedzin u seniorki. - Ona już wszystko przepisała na ciebie? Babcia miała dużo ziemi, na pewno nie zdążyła sprzedać wszystkiego, a ceny ostatnio mocno poszły w górę!

Ula w 1609 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała kim jest Beata, ale Marzenka wyjaśni jej, że siostry nie widziała od wielu lat. Teraz Beata przyjechała po spadek, ale z majątku babci niewiele zostało, bo ta sprzedała wszystko, żeby wychować wnuczki. Na oczach Uli wyrachowana siostra Marzenki pokaże jak jest bezwzględna nawet wobec Kalinki. Przez nią córka Lisieckich omal się nie opatrzy, ale Beata zrzuci całą winę na Ulę. - Ja mam jej pilnować?! Ma przecież matkę i ciotkę! - rzuci lodowatym tonem.

Beata z "M jak miłość", czyli Izabela Warykiewicz to dziewczyna znanego aktora z serialu!

37-letnia Izabela Warykiewicz to nowa aktorka w obsadzie "M jak miłość", która zostanie na dłużej. Prywatnie od dziewięciu lat jest dziewczyną Maurycego Popiela, czyli ekranowego Olka Chodakowskiego. Widzowie mogą ją kojarzyć z roli Barbary w "Na Wspólnej". Jakiś czas temu mówiło się nawet o ślubie Popiela i Warykiewicz, ale para nie chciała tego komentować.

M jak miłość, odcinek 1609: Dawid przyzna się co zrobił Kai! Ula pozna szokujący wynik testu ciążowego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze