M jak miłość, odcinek 1609: Wypadek córki Lisieckich! Ula zdąży uratować Kalinkę w ostatniej chwili

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1609: Wypadek córki Lisieckich! Ula zdąży uratować Kalinkę w ostatniej chwili

M jak miłość, odcinek 1609: Wypadek córki Lisieckich! Ula zdąży uratować Kalinkę w ostatniej chwili

2021-10-24 9:11

Dramat w 1609 odcinku „M jak miłość”! Tylko sekundy będą dzieliły od ogromnej tragedii, za którą odpowiedzialna będzie podła siostra Marzenki (Olga Szomańska), która nie dopilnuje malutkiej Kalinki (Oliwia Kempka)! Skupiona wyłącznie na sobie Beata (Izabela Warynkiewicz) będzie miała gdzieś życie dziecka i w chwili zagrożenia będzie jedynie się przyglądać! Na szczęście w 1609 odcinku „M jak miłość” w pogotowiu znajdzie się Ula (Iga Krefft), która jako jedyna zareaguje i w ostatnim momencie uratuje życie Kalinki! Lisiecka nie będzie mogła uwierzyć, jak można być takim potworem! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z tego wypadku w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1609 odcinku „M jak miłość” dość niespodziewanie Marzenkę odwiedzi jej przyrodnia siostra, Beata, z którą od lat nie utrzymywała kontaktu. Dość szybko okaże się dlaczego. Beta będzie pozbawioną serca i żadnych skrupułów kobietą, której będzie zależeć wyłącznie na pieniądzach. To właśnie w tym celu zjawi się w Grabinie, aby odwiedzić chorą babcię i wyciągnąć od niej jak największy spadek.

Nim jednak do tego dojdzie, to w 1609 odcinku „M jak miłość” zjawi się w Siedlisku, aby odwiedzić Marzenkę i wypytać ją o jej kontakty ze staruszką, aby wiedzieć na czym stoi.

- Słyszałam, że ostatnio często bywasz u babci – zauważy Beata.

- Tak, odwiedzam ją, aby z nią pogadać. No tyle mogę zrobić, ma kłopoty z sercem – odpowie Marzenka.

- Jasne, a ona na pewno bardzo ci się za to odwdzięcza. Wszystko już przypisała na ciebie?! – zapyta ironicznie.

- Proszę cię nie zaczynaj znowu. Ula spróbuj czy czegoś jeszcze nie doprawić – nieco zirytuje Lisiecką.

Patrz też: Gwiazda M jak miłość znika z TVP! Krystian Wieczorek zrezygnował z roli i przyjął posadę u konkurencji!

Zobacz w GALERII ZDJEĆ przerażający wypadek Kalinki w 1609 odcinku "M jak miłość" >>>

Jednak Beata w 1609 odcinku „M jak miłość” wcale tak łatwo nie odpuści i ciągle będzie dręczyła temat spadku, czym już wyprowadzi Marzenkę z równowagi. Lisiecka już nie będzie chciała jej więcej słuchać i z ulgą odetchnie, gdy z okna dostrzeże Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

- Babcia miała sporo tej ziemi. Na pewno nie zdążyła sprzedać wszystkiego. A ceny ostatnio naprawdę poszły w górę – nie da za wygraną.

- Andrzejek wrócił, pójdę do niego – ucieszy się Marzenka i zostawi Ulę oraz Kalinkę w towarzystwie Beaty.

Wtedy w 1609 odcinku „M jak miłość” wydarzy się tragedia! Ula na chwilę zdejmie Kalinkę z rąk, aby przemieszać zupę i postawi ją przy blacie, gdzie obserwować ją będzie Beata. Dziewczynka wykorzysta chwilę nieuwagi i wyciągnie rączkę po gorącą filiżankę i już tylko sekundy będą dzieliły ją od poparzenia! Na szczęście w ostatniej chwili zdąży zareagować Ula, która cudem odciągnie Kalinkę od niebezpieczeństw, podczas gdy Beta spokojnie będzie popijała sobie kawę!

- Poczekaj, ciocia sprawdzi tylko zupkę – zwróci się do Kalinki.

- Jezu uważaj – krzyknie Ula, która zdąży uratować dziecko.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1608: Budzyński podle odegra się na Kamilu! Zaryzykuje życiem malutkiej Poli

Bezduszność Beaty w 1609 odcinku „M jak miłość” aż doprowadzi Lisiecką do szału! Ula nie będzie mogła zrozumieć jak siostra Marzenki mogła spokojnie siedzieć i obserwować sytuację, gdy dziecko dzieliły sekundy od tragicznego wypadku! Oburzona Lisiecka urządzi jej awanturę, jednak podła siostra Marzenki uzna, że nie ma sobie nic do zarzucenia, bo w końcu to nie jest jej córka!

- Przecież ona mogła się oparzyć, nie widziałaś – zdenerwuje się Ula.

- Co? Ja mam jej pilnować? Przecież ma mamę i ciotkę, nie? – oburzy się Beata.  

Ula w 1609 odcinku „M jak miłość” jeszcze długo nie będzie mogła dojść do siebie, po tragedii, jaka mogła się stać przez okrutną Beatę. Tuż po jej wyjściu zacznie wypytywać o nią Marzenkę i tylko utwierdzi się w tym, że jest to zapatrzona w siebie kobieta, której w życiu chodzi wyłącznie o pieniądze!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1609: Dawid wreszcie pogodzi się ze znienawidzonym ojcem! W obliczu śmierci staną się prawdziwą rodziną

M jak miłość. Marzenka w rozpaczy. Ocaliła siedlisko w Grabinie przed upadkiem, a teraz czekają ją duże zmiany - WIDEO
Sonda
Co sądzisz o zachowaniu siostry Marzenki w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze