Gwiazda M jak miłość znika z TVP! Krystian Wieczorek zrezygnował z roli i przyjął posadę u konkurencji!

i

Autor: Polsat Gwiazda M jak miłość znika z TVP! Krystian Wieczorek zrezygnował z roli i przyjął posadę u konkurencji!

Gwiazda M jak miłość znika z TVP! Krystian Wieczorek zrezygnował z roli i przyjął posadę u konkurencji!

2021-10-25 8:45

Gwiazda „M jak miłość” pożegnała się z główną rolą w popularnym serialu TVP! O odejściu Krystiana Wieczorka z tej produkcji plotkowano już od roku, jednak teraz już wiadomo, że pogłoski stały się prawdą. To właśnie wtedy uwielbiany Andrzej Budzyński z „M jak miłość” zdecydował się przyjąć nową posadę i to u konkurencji, przez co musiał zrezygnować z kultowej roli w TVP! Ostatni odcinek z udziałem Krystiana Wieczorka w tym przedsięwzięciu widzowie zobaczą już niebawem i z pewnością nie powstrzymają łez! Scenarzyści lubianego serialu już zadbali o to, żeby jego pożegnanie było spektakularne! Wiadomo też, że jego miejsce zajmie inny aktor! Poznaj szczegóły!

Andrzej Budzyński z „M jak miłość” już nie zagra głównej roli w serialu TVP! Skąd taka decyzja?

Krystian Wieczorek odchodzi z kultowego serialu TVP! Aktor pożegnał się z rolą Piotra Górskiego w „Komisarzu Aleksie”. Plotki dotyczące jego odejścia pojawiły się już rok temu, gdy uwielbiany Budzyński z „M jak miłość” przyjął posadę w innym serialu z ramienia Polsatu, czyli „Komisarz mama”. Tam również przypadła mu główna rola obok tytułowej Marii Matejko (Paulina Chruściel), gdyż aktor wciela się w rolę jej męża, Andrzeja. Wówczas dla produkcji „Komisarza Aleksa” stało się jasne, że aktor będzie chciał odejść z serialu, gdyż poza nową rolą w Polsacie gra również w innej uwielbianej produkcji TVP „M jak miłość”! Wówczas rozpoczęły się nałogowe poszukiwania jego następcy, który mógłby wcielić się w nowego opiekuna detektywa Aleksa.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1608: Budzyński podle odegra się na Kamilu! Zaryzykuje życiem malutkiej Poli

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Krystian Wieczorek radził sobie jako opiekun Aleksa w "Komisarzu Aleksie" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl Krystian Wieczorek po raz ostatni pojawi się w „Komisarzu Aleksie” w 7 odcinku, który widzowie zobaczą już w sobotę 13 listopada o godzinie 20.35 w TVP1! Zdradzamy, że odejście Piotra Górskiego będzie bardzo spektakularne i bez chusteczek raczej się nie obędzie! Scenarzyści uznali, że nic tak nie ożywi serialu jak śmierć, dlatego zdecydowali, że już kolejny opiekun Aleksa będzie śmiertelnie postrzelony! Przypomnijmy, że taka sytuacja miała już miejsce przy pierwszym odtwórcy głównej roli – Marku Bromskim (Jakub Wesołowski), który również zginął w tragicznych okolicznościach. Wówczas był to najlepiej oglądany odcinek z całej serii, dlatego teraz produkcja zdecydowała się na podobny krok!

W 7 odcinku „Komisarza Aleksa” Piotr razem z ukochaną Lucyną (Magdalena Walach) będzie prowadził śledztwo w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny. W drodze do rodziców ofiary para niespodziewanie zatrzyma się w szczerym polu, gdzie Górski poprosi swoją ukochaną o rękę! Oczywiście Szmidt się zgodzi, ale ich szczęście nie potrwa długo! W 7 odcinku „Komisarza Aleksa” Piotr otrzyma strzał na oczach Lucyny i Aleksa, który niestety okaże się śmiertelny….Górski umrze, a jego najbliżsi pogrążą się w rozpaczy.

W 7 odcinku „Komisarza Aleksa” Piotr razem z ukochaną Lucyną (Magdalena Walach) będzie prowadził śledztwo w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny. W drodze do rodziców ofiary para niespodziewanie zatrzyma się w szczerym polu, gdzie Górski poprosi swoją ukochaną o rękę! Oczywiście Szmidt się zgodzi, ale ich szczęście nie potrwa długo! W 7 odcinku „Komisarza Aleksa” Piotr otrzyma strzał na oczach Lucyny i Aleksa, który niestety okaże się śmiertelny….Górski umrze, a jego najbliżsi pogrążą się w rozpaczy.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1609: Dawid wreszcie pogodzi się ze znienawidzonym ojcem! W obliczu śmierci staną się prawdziwą rodziną

Jedynym pozytywem dla fanów „Komisarza Aleksa” jest to, że serial będzie kontynuowany, a już w kolejnym 8 odcinku u boku psa Aleksa pojawi się nowy opiekun! Miejsce Krystiana Wieczorka zajmie Wojciech Czerwiński, którego widzowie TVP mogą kojarzyć z „Korony królów”, gdzie wcielał się w rolę kata Jędrzeja. Co ciekawe, Czerwiński pojawił się już epizodycznie w „Komisarzu Aleksie”, jednak teraz zagra tam główną rolę.

Na szczęście widzowie „M jak miłość” nie muszą się o nic martwić, gdyż ich ukochany Budzyński zostaje w ich uwielbianym serialu i ciągle będzie jego flagową postacią! Już niebawem Andrzej kupi w prezencie dla swojej ukochanej Magdy (Anna Mucha) Siedlisko w Grabinie, czym sprawi jej ogromną niespodziankę! Ale nie tylko, gdyż to będzie oznaczać, że rodzina Lisieckich: Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i ich córeczka Kalinka (Oliwia Kempka) nie straci dachu nad głową i nie będzie musiała martwić się o jutro! Prawnik zrozumie, że nie ma co odkładać planów na później, zwłaszcza, że jego ukochana kolejny raz trafi do szpitala! 

Spójrz również: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Dramat Ani w "M jak miłość" zamieni życie wszystkich w koszmar! Budzyński nigdy sobie nie daruje, że do tego dopuścił
Sonda
Czy będzie Ci brakować Piotra Górskiego w "Komisarzu Aleksie"?
Najnowsze