Komisarz Alex, odcinek 197: Piotr umrze w ramionach Lucyny! Śmierć Górskiego na zawsze ich rozdzieli - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl Komisarz Alex, odcinek 197: Piotr umrze w ramionach Lucyny! Śmierć Górskiego na zawsze ich rozdzieli - WIDEO

Komisarz Alex, odcinek 197: Piotr umrze w ramionach Lucyny! Śmierć Górskiego na zawsze ich rozdzieli - WIDEO

2021-11-13 20:55

W 197 odcinku "Komisarz Alex" Piotr Górski (Krystian Wieczorek) umrze po postrzale, kiedy będzie ratował Lucynę (Magdalena Walach) przed bezwzględnym zabójcą (Mirosław Haniszewski). Śmierć Piotra będzie nieunikniona, a zrozpaczona Lucyna nie zrobi nic, by ocalić ukochanego. Zostanie z Piotrem aż do końca, przytuli go i na pożegnanie szepnie słowa, które z trudem przejdą jej przez gardło. Postrzelony Piotr w 197 odcinku "Komisarz Alex" będzie świadomy tego, że umiera, ale obieca Lucynie, że będą już zawsze razem. Na widok tych rozdzierających serca scen Alex zacznie wyć z bólu, jakby wiedział, że straci kolejnego opiekuna. Zobaczcie WIDEO ze śmierci Piotra w "Komisarz Alex".

"Komisarz Alex" 16, odcinek 197 ŚMIERĆ PIOTRA GÓRSKIEGO - sobota, 13.11.2021, o godz. 20.40 w TVP1

Śmierć Piotra w 197 odcinku "Komisarz Alex" to kolejny cios od losu nie tylko dla Alexa, ale także dla Lucyny. W równie tragicznych okolicznościach pożegnała już poprzednich partnerów z policji, opiekunów Alexa - Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski) i Michała Orlicza (Antoni Pawlicki). Ale tym razem będzie inaczej, bo zanim Piotr zginie oświadczy się Lucynie. Wyzna ukochanej, że nie chce dłużej być sam, że zbyt wiele czasu zmarnowali na to, żeby żyć oddzielnie.

Nie przegap: Krystian Wieczorek odchodzi z Komisarza Alexa. Ostatni odcinek z Piotrem Górskim. Tak pożegnał się ze wszystkimi - ZDJĘCIA

Zaręczyny Piotra i Lucyny w 197 odcinku "Komisarz Alex" w romantycznej scenerii, na ośnieżonym polu nie będą zwiastowały tragedii jaka się rozegra, która na zawsze rozdzieli tę parę. Śledztwo policjantów z Łodzi w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny Kasi zaprowadzi ich do ojca zabitej. Niespodziewanie były wojskowy (Mirosław Haniszewski) sięgnie za broń i złapie Lucynę w pułapkę. Żeby ją ratować Piotr będzie gotów spełnić każdą prośbę szaleńca. W ostatniej chwili w 197 odcinku "Komisarz Alex" strzeli do niego, ale przed śmiercią zabójca też wyceluje do Górskiego. I trafi go w sam środek klatki piersiowej.

Zobacz koniecznie: M jak miłość bez Barbary Kurdej-Szatan. Nie tylko ona odejdzie z serialu, bo Feliks Matecki też straci pracę? Niepewny los Wojtka! - ZDJĘCIA

Jeszcze przez chwilę w 197 odcinku "Komisarz Alex" postrzelony Piotr będzie stał na własnych nogach. Podejdzie nawet do Lucyny i padnie przed nią na kolana. - Poczekaj, poczekaj... Będzie dobrze, wszystko będzie dobrze... - przerażona Lucyna w 197 odcinku "Komisarz Alex" chwyci go w ramiona, nie mogąc uwierzyć w to co się stało. - Pojedziemy... Pojedziemy gdzieś daleko, obiecuję... - to będą ostatnie słowa Piotra do narzeczonej.

Sprawdź też: Piotr zginie w Komisarz Alex. To on będzie nowym opiekunem Alexa - ZDJĘCIA

W ramionach Lucyny umierający Piotr w 197 odcinku "Komisarz Alex" powoli będzie tracił siły. Z ust wycieknie mu stróżka krwi i w tym momencie stanie się jasne, że nie przeżyje, że postrzał będzie śmiertelny. - Będzie dobrze... Nie, proszę cię... Nie rób mi tego... Nie rób mi tego... Nie teraz... Proszę cię... Nie teraz... Zostań...Proszę... - powie załamana Lucyna do ukochanego. Alex, który będzie świadkiem śmierci Górskiego, w 197 odcinku "Komisarz Alex" zacznie przeraźliwie wyć z rozpaczy. Tak straci kolejnego opiekuna i przyjaciela.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze