Komisarz Alex, odcinek 198: Adam Wilczak nowym opiekunem Alexa! To on zastąpi tragicznie zmarłego Piotra Górskiego! Będzie zupełnie inny niż jego poprzednicy

i

Autor: Materiały prasowe TVP Komisarz Alex, odcinek 198: Adam Wilczak nowym opiekunem Alexa! To on zastąpi tragicznie zmarłego Piotra Górskiego! Będzie zupełnie inny niż jego poprzednicy

Komisarz Alex, odcinek 198: Adam Wilczak nowym opiekunem Alexa! To on zastąpi tragicznie zmarłego Piotra Górskiego! Będzie zupełnie inny niż jego poprzednicy

2021-11-20 20:56

W 198 odcinku „Komisarza Alexa” w łódzkim komisariacie zapanuje żałoba po śmierci Piotra Górskiego (Andrzej Wieczorek), który zginie na oczach swojej narzeczonej Lucyny (Magdalena Walach) i ukochanego Alexa. Komisarz będzie w tak fatalnym stanie po śmieci swojego opiekuna, że Szmidt postanowi znaleźć mu nowego opiekuna, który prywatnie będzie jej dobrym znajomym! W 198 odcinku „Komisarza Alexa” nowym opiekunem Alexa zostanie Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który będzie miał za sobą podobne przeżycia, co jego czworonożny przyjaciel! Czy zatem policjanci znajdą ze sobą wspólny język?

„Komisarz Alex” będzie miał nowego opiekuna! Kim jest Adam Wilczak, który zastąpi Piotra Górskiego?

W 198 odcinku „Komisarza Alexa” łódka komenda pogrąży się w żałobie po tragicznej śmierci Piotra, który zginie od śmiertelnego strzału z broni palnej. Górski umrze nie tylko na oczach świeżo upieczonej narzeczonej, Lucyny, która chwilę wcześniej zgodzi się zostać jego żoną, ale również swojego największego przyjaciela Alexa! To właśnie komisarz będzie najmocniej zdruzgotany po odejściu swojego opiekuna i już na nic nie będzie miał ochoty! Zespół uzna, że trzeba mu znaleźć nowego opiekuna, aby jak najszybciej postawić go na nogi po stracie Piotra! W 198 odcinku „Komisarza Alexa” komendant Stanisław Mędrzak (Zbigniew Lesień) za namową Lucyny sprowadzi do Łodzi swojego dawnego wychowanka, a jej dobrego znajomego Adama Wilczaka, który będzie miał sporo wspólnego z czworonożnym policjantem!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1616: Aleksandra będzie miała nowego syna! Marcin nie ucieszy się z kolejnego brata

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Alex dogaduje się z nowym opiekunem Adamem Wilczakiem w "Komisarzu Alexie" >>>

Adam Wilczak dołączy do „Komisarza Alexa” jako człowiek po przejściach. Okaże się, że jego droga do kariery wcale nie była taka łatwa z racji trudnego dzieciństwa! Adam wychowywał się na Bałutach, jednej z najbardziej niebezpiecznych dzielnic Łodzi, gdzie przemoc była na porządku dziennym! Wilczak szybko wrósł w ten świat, a nawet zaczął działać w lokalnym gangu! Z pewnością przyczyniła się do tego nieciekawa sytuacja rodzinna. Jego matka umarła, gdy miał 7 lat, z kolei ojciec wybrał alkohol!

W końcu wpadł, gdyż naraził się samemu komendantowi łódzkiej policji! Wówczas postawił mu ultimatum albo się ogarnia albo stacza na dno! Adam skorzystał z dobroduszności komendanta, który wziął go pod swoje skrzydła, a nawet zaczął traktować jak syna! Policjant wykorzystał swoją szansę, zdał maturę, egzaminy do policji i z sukcesami rozpoczął służbę! To dzięki temu w 198 odcinku „Komisarza Alexa” zostanie samym następcą tragicznie zmarłego Piotra Górskiego!

Zobacz także: Nowa Aneta w M jak miłość! Olek już nie pozna swojej żony

Dość szybko okaże się, że Adama sporo łączy z tytułowym „Komisarzem Alexem”! On również w ostatnim czasie stracił bliską osobę, z której śmiercią nie umiał się pogodzić! Na pewnym etapie kariery Wilczaka przeniesiono do Gdańska, gdzie poznał swoją wielką miłość, Natalię! Para wzięła ślub i spodziewała się dziecka! Wszystko było pięknie do czasu feralnego wypadku samochodowego, w którym zginęła żona Adama i jego nienarodzonego dziecko! Osobista tragedia sprawiła, że policjant zupełnie się załamał, wziął urlop i wyjechał do Norwegii, aby odciąć się od świata! W 198 odcinku „Komisarza Alexa” komendant sprowadzi go do Polski za namową Lucyny, gdyż oboje dojdą do wniosku, że będzie najlepszym kandydatem na to stanowisko! W końcu oboje będą facetami po przejściach, którzy wspólnie będą mogli zagoić swoje rany!

Jakim opiekunem dla „Komisarza Alexa” będzie Adam Wilczak?

Wojciech Czerwiński w rozmowie z „Tele Tygodniem” zdradził, że będzie zupełnie innym opiekunem niż jego poprzednicy! Adam Wilczak nie będzie kreował się ani na postaci zmarłego Piotra Górskiego ani dwóch poprzednich opiekunach Michale Orliczu (Antoni Pawlicki) i zmarłym Marku Bromskim (Jakub Wesołowski) tylko zagra tą rolę po swojemu! Od poprzednich bohaterów będzie go różnił nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również osobowość i zachowanie! W końcu Wilczak będzie miał syndrom chłopaka z ulicy, przez co będzie dość szorstki, a także nie będzie owijał w bawełnę!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1616: Groźny wypadek Marcina! Cała tragedia rozegra się na oczach dzieci – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze