Nowa Aneta w M jak miłość! Olek już nie pozna swojej żony

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Nowa Aneta w M jak miłość! Olek już nie pozna swojej żony

Nowa Aneta w M jak miłość! Olek już nie pozna swojej żony

2021-11-21 22:23

Już niebawem Aneta (Ilona Janyst) w „M jak miłość” zmieni się nie do poznania i już nigdy nie będzie taka sama! Już ostatnio Olek (Maurycy Popiel) miał problem, aby rozpoznać swoją żonę i przez przypadek pomylił ją z Karoliną (Oliwia Motyka-Radłowska), jednak teraz będzie mu jeszcze trudniej, gdyż Chodakowska właśnie przeszła niesamowitą przemianę i zdecydowała się na kluczową zmianę w swoim wyglądzie! Aneta z „M jak miłość” pochwaliła się niezwykłą metamorfozą na swoim Instagramie, gdzie fani od razu zakochali się w jej nowym wyglądzie!

Aneta z "M jak miłość" przeszłą niezwykłą metamorfozę! Jak zmieniła sie żona Olka? 

Aneta przebojem dołączyła do „M jak miłość” i dała się poznać jako czarny charakter! Od początku nie przypadła widzom do gustu, gdyż to ona okazała się być kochanka Olka (Maurycy Popiel), z którą zdradzał swoją żonę Magdę (Anna Mucha)! Jednak ciągle jej było mało, gdyż chciała mieć Chodakowskiego na wyłączność, dlatego za wszelką cenę starała doprowadzić do ich rozwodu i w końcu jej się to udało! Wydawało się, że Aneta wcale nie zagości na dłużej w „M jak miłość”, gdyż Olek w przeszłości i tak skakał z kwiatka na kwiatek, jednak udało jej się go okiełznać!

Aneta w „M jak miłość” nie zyskała sobie również przychylności rodziny Chodakowskich! Swojej niechęci do niej nie ukrywała Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), jednak z czasem wkupiła się w jej łaski! Jej obraz zmienił się, gdy jak lwica walczyła o to, aby Olek uniknął aresztu za nieudzielenie pomocy psycholowi Arturowi (Tomasz Ciachorowski), który prześladował Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Wówczas Aneta naprawdę się zmieniła i zyskała przychylność nie tylko rodziny męża, ale również widzów „M jak miłość”!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1616: Aleksandra będzie miała nowego syna! Marcin nie ucieszy się z kolejnego brata

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zmieniła się Aneta z "M jak miłość" >>>

Obecnie Aneta ma przerwę od „M jak miłość”, gdyż jej odtwórczyni Ilona Janyst jest w zaawansowanej ciąży i spodziewa się drugiego dziecka! Co prawda aktorkę jeszcze można podziwiać na ekranie, gdyż odcinki „M jak miłość” są kręcone ze znacznym wyprzedzeniem, to jednak już w nowym roku widzowie zobaczą zupełnie inną Anetę i nie chodzi tu wcale o kolejną zmianę w jej charakterze!

Ilona Janyst pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą! Trzeba przyznać, że Aneta z „M jak miłość” zdecydowała się na odważny krok i mocno zaszalała z fryzurą! Żona Olka w „M jak miłość” przefarbowała się na ciemniejszy kolor i sporo podcięła włosy! Nowy look tylko dodał jej kobiecości, gdyż aktorka wygląda wprost oszałamiająco!

- Cut to the chase!??‍♀️??‍♀️ (i nie jest to Chase z Psiego Patrolu) – podpisała swoje zdjęcie Ilona Janyst.

Metamorfoza Anety z „M jak miłość” mocno przypadła do gustu jej fanom, ale również innym aktorom. Nowy wygląd aktorki szczególnie przypadł do gustu jej byłej koleżance z planu „M jak miłość” Joannie Kuberskiej, czyli serialowej Julki, która grała kochankę Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

- Pięknie!!!!!? – podpisała.

Jednak zdecydowaną większość stanowią komentarze od jej fanów także tych z „M jak miłość’.

- Doskonała fryzura. Ale Tobie we wszystkim ładnie :),

- Pięknie. Ściągam od Pani fryzurę ???,

- Pozdrawiam gorąco fanka ❤️?jest pani moją ulubioną aktorką,

- Ślicznie ? Dziewczynka licealistka ?,

- O wow jaka zmiana ?❤️,

- ❤️❤️??super zmiana Pani Ilono ??.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1616: Groźny wypadek Marcina! Cała tragedia rozegra się na oczach dzieci – ZDJĘCIA

A już niebawem Anetę również w „M jak miłość” również czeka sporo zmian! Przypomnijmy, że w 1613 odcinku „M jak miłość” Chodakowska tylko potwierdziła swoje wcześniejsze przypuszczenia, że Karolina jest jej przyrodnią siostrą! Wszystko za sprawą kwiatków, które Aneta znajdzie na grobie swojego ojca Roberta Kryńskiego, a które chwilę wcześniej złoży na nim jej pacjentka! Wówczas Chodakowska odkryje, że Karolina już na pewno jest jej siostrą, co potwierdzi również jej matka Iwona (Hanna Śleszyńska)!

W 1616 odcinku „M jak miłość” Aneta zdecyduje się powiedzieć o swoim odkryciu Karolinie, która jednak nie podzieli jej entuzjazmu i uzna, że Chodakowska tylko zabawiła się jej kosztem! Wtedy do akcji wkroczy Olek i wszystko się zmieni!  

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1620: Wzruszające pożegnanie Andrzejka i Marzenki na cmentarzu! Nikt nie będzie umiał pogodzić się z ich odejściem

M jak miłość. Siostra Anety pokaże prawdziwą twarz! Karolina wyżyje się nawet na Olku
Sonda
Która fryzura lepiej pasuje do Anety z "M jak miłość"?
Najnowsze