Krystian Wieczorek zginie w Komisarzu Aleksie! Tragiczna śmierć Piotra Górskiego po zaręczynach z Lucyną - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Krystian Wieczorek zginie w Komisarzu Aleksie! Tragiczna śmierć Piotra Górskiego po zaręczynach z Lucyną - ZDJĘCIA

Krystian Wieczorek zginie w Komisarzu Aleksie! Tragiczna śmierć Piotra Górskiego po zaręczynach z Lucyną - ZDJĘCIA

2021-11-20 20:56

Krystian Wieczorek jako Piotr Górski w serialu "Komisarz Alex" przez osiem sezonów tropił przestępców razem z owczarkiem Aleksem, ale zginie w strasznych okolicznościach, a pies policjant będzie miał nowego opiekuna. Śmierć Piotra Górskiego nastąpi w 197 odcinku "Komisarza Aleksa", czyli siódmym obecnego 16 sezonu. Krystian Wieczorek odszedł z serialu już dawno temu, ale dopiero teraz Piotr Górski pożegna się z życiem. Zanim główny bohater umrze w 197 odcinku "Komisarza Aleksa" nastąpią romantyczne zaręczyny Piotra i Lucyny (Magdalena Walach). Mamy już ZDJĘCIA następny Wieczorka!

"Komisarz Alex" 16, odcinek 197 ŚMIERĆ PIOTRA GÓRSKIEGO - sobota, 13.11.2021, o godz. 20.35 w TVP1

Krystian Wieczorek odchodzi z "Komisarza Aleksa" już na zawsze! O tym, że po ośmiu seriach grania policjanta Piotra Górskiego znany aktor żegna się z tą rolą było wiadomo od wielu miesięcy. Wieczorek tłumaczył w wywiadach, że zrezygnował z "Komisarza Aleksa", żeby mieć więcej czasu dla rodziny - żony Marii i 3-letniej córki Anieli. A ponieważ praca na planie "M jak miłość" i w serialu Polsatu "Komisarz Mama" zabiera tego czasu mu zbyt wiele, to musiał z czegoś zrezygnować. Produkcja zdecydowała się na śmierć Piotra Górskiego. Opiekun Aleksa zginie tak jak jego poprzedni partnerzy - Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i Michał Orlicz (Antoni Pawlicki).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1616: Odmieniona Iza zastawi pułapkę na Bosackiego! Drań wreszcie zapłaci za koszmar rodziny Chodakowskich - ZDJĘCIA

W 197 odcinku "Komisarza Aleksa" nic nie będzie zapowiadało śmierci Piotra! Wręcz przeciwnie, Górski zacznie robić odważne plany na przyszłość, bo wreszcie zrozumie, że przyjaciółka z pracy, Lucyna, jest miłością jego życia. Po tym jak wyjechała do Indii zdał sobie sprawę, że chce z nią być. Tym samym w 197 odcinku "Komisarza Aleksa" los połączy Piotra i Lucynę, a Górski oświadczy się ukochanej kiedy będą wracali do Łodzi ze wsi, gdzie będą prowadzić śledztwo i przesłuchanie rodziców ofiary wypadku.

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość znika z TVP! Krystian Wieczorek zrezygnował z głównej roli i przeszedł do konkurencji

Romantyczne zaręczyny Piotra i Lucyny w 197 odcinku "Komisarza Aleksa" sprawią, że policjanci dadzą się nareszcie ponieść uczuciom. Bo to, że skrycie się kochają było wiadomo już od dawna. Niestety szczęście tej pary nie potrwa długo! W 197 odcinku "Komisarza Aleksa" rozegrają się przerażające sceny kiedy Lucyna stanie się ofiarą uzbrojonego bandyty! Przestępca złapie Lucynę i będzie groził Piotrowi, że ją zabije. Jak zginie Górski? Będzie ratował ukochaną narzeczoną i napastnik zastrzeli właśnie jego!

Kto zastąpi Krystiana Wieczorka w "Komisarzu Aleksie"?

Po śmierci Piotra Górskiego w 198 odcinku "Komisarza Aleksa" wszyscy przyjaciele zabitego policjanta pogrąża się w żałobie. Lucyna będzie cierpiała najbardziej, ale także Alex mocno przeżyje brak opiekuna. Pies policjant zacznie się zachowywać inaczej. Będzie smutny i całymi dniami będzie się wpatrywał w zdjęcie Piotra. Aby zapobiec wystąpieniu depresji u Aleksa, zespół znajdzie mu innego partnera.

To Lucyna w 198 odcinku "Komisarza Aleksa" namówi komendanta Mędrzaka (Zbigniew Lesień), aby sprowadził do Łodzi komisarza Adama Wilczaka (w tej roli Wojciech Czerwiński), który również ma za sobą trudne przeżycia. Jego żona niedawno zginęła w wypadku, a Adam wychowywał się w patologicznej rodzinie i omal nie został przestępcą. Wilczak od razu zaangażuje się w śledztwo dotyczące zabójstwa i zaprzyjaźni się z Aleksem.

Wojciech Czerwiński jako nowy opiekun Aleksa w "Komisarzu Aleksie" pojawi się w ósmym odcinku 16 sezonu. 40-letni aktor grał wcześniej w serialach: "Korona królów", "Misja Afganistan" i "Belfer". To jednak jego pierwsza tak duża rola w produkcji telewizyjnej.

Komisarz Alex 16 odc. 197. Lucyna (Magdalena Walach), Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

i

Autor: materiały prasowe TVP Komisarz Alex 16 odc. 197. Lucyna (Magdalena Walach), Piotr Górski (Krystian Wieczorek)
Komisarz Alex 16 odc. 198. Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

i

Autor: materiały prasowe TVP Komisarz Alex 16 odc. 198. Piotr Górski (Krystian Wieczorek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze