Komisarz Alex, odcinek 198: Żałoba po śmierci Piotra Górskiego. To Lucyna znajdzie dla Alexa nowego opiekuna - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl/ materiały prasowe TVP Komisarz Alex, odcinek 198: Żałoba po śmierci Piotra Górskiego. To Lucyna znajdzie dla Alexa nowego opiekuna - ZDJĘCIA

Komisarz Alex, odcinek 198: Żałoba po śmierci Piotra Górskiego. To Lucyna znajdzie dla Alexa nowego opiekuna - ZDJĘCIA

2021-11-20 20:56

W 198 odcinku "Komisarza Alexa" pojawi się nowy opiekun Alexa, policjant Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński). Na komendzie w Łodzi zapanuje żałoba po śmierci Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek). Zrozpaczona będzie nie tylko narzeczona zmarłego, Lucyna (Magdalena Walach), ale przede wszystkim Alex. Żeby ratować psa przed depresją Lucyna w 198 odcinku "Komisarza Alexa" znajdzie detektywowi na czterech łapach nowego partnera. Opiekunem Alexa zostanie jej kolega ze szkoły policyjnej, Adam. Co będzie z Lucyną po śmierci Piotra? Pogrążona w smutku i bólu postanowi wyjechać jak najdalej... Poznajcie szczegóły!

"Komisarz Alex" 16 sezon, odcinek 198 - sobota, 20.11.2021, o godz. 20.35 w TVP1

Po śmierci Piotra Górskiego w 198 odcinku "Komisarza Alexa" jego przyjaciele z komendy w Łodzi nie będą mogli dojść do siebie i uwierzyć, że nie ma już z nimi policjanta. Zdruzgotana będzie nie tylko Lucyna, lecz także Alex, który po stracie opiekuna popadnie w takie przygnębienie, że nie będzie już sobą! Widząc jego rozpacz Lucyna w 198 odcinku "Komisarza Alexa" będzie starała się podnieść psiaka na duchu. Choć sama będzie miała złamane serce po śmierci narzeczonego, z którym chciała spełnić resztę życia, wziąć ślub i gdzieś wyjechać.

Nie przegap: Krystian Wieczorek odchodzi z Komisarza Alexa. Ostatni odcinek z Piotrem Górskim. Tak pożegnał się ze wszystkimi - ZDJĘCIA

- Wiem, wiem... Mi też jest smutno, bardzo smutno... Przy mnie zawsze będziesz za nim tęsknił. Nie mogę cię tak ściągać w dół. Nie mogę. Muszę gdzieś wyjechać. Gdzieś... Zacząć wszystko od początku. Rozumiesz? A ty potrzebujesz nowego partnera... Żebyś znowu mógł być tym cudownym, wspaniałym Alexem. I znalazłam ci kogoś takiego. To jest mój kolega ze szkoły policyjnej. Nazywa się Adam Wilczak... Zaprzyjaźnicie się zobaczysz... Alex co by Piotrek powiedział, gdyby nas teraz zobaczył? Damy radę... Będziemy się starać. Obiecaj, że będziesz się starać... - powie Lucyna Alexowi w 198 odcinku "Komisarza Alexa" czule przytulając czworonoga.

Sprawdź też: Komisarz Alex, odcinek 197: Piotr umrze w ramionach Lucyny! Śmierć Górskiego na zawsze ich rozdzieli - WIDEO

Komendant Stanisław Mędrzak (Zbigniew Lesień) w 198 odcinku "Komisarza Alexa" błyskawicznie przyjmie do pracy następcę Piotra, nowego partnera Alexa. W przeciwnym razie pies pogrąży się w depresji, która może go doprowadzić do śmierci. Za namową Lucyny komendant sprowadzi do Łodzi swojego wychowanka, kolegę policjantki, komisarza Adama Wilczaka.

Nie wszyscy będą znali dokładnie przeszłość Adama, ale w 198 odcinku "Komisarza Alexa" okaże się, że Wilczak podobnie jak Alex, dużo przeszedł, stracił bliską osobę. Żona Adama zginęła w wypadku. Dlatego komendant i Lucyna będą przekonani, że Alex szybko go zaakceptuje i zapomni o Piotrze. Ale to wcale nie będzie takie łatwe, bo przecież Górski i Alex spędzili razem cztery lata.

Nowy opiekun Alexa w "Komisarz Alex"! Kim jest Adam Wilczak?

Od 198 odcinka "Komisarza Alexa" głównym bohaterem serialu oprócz oczywiście psa detektywa będzie nowy policjant Adam Wilczak. To on zastąpił w obsadzie Krystiana Wieczorka, który odszedł kiedy przyjął rolę w innej produkcji. Wojciech Czerwiński to 40-letni aktor, który grał wcześniej w serialach: "Korona królów", "Misja Afganistan" i "Belfer". To jednak jego pierwsza tak duża rola w produkcji telewizyjnej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze