Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

2021-10-21 22:31
Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Basia (Gabriela Raczyńska) w „M jak miłość” już nigdy nie będzie taka sama! Przekonał się już o tym sam Paweł (Rafał Mroczek), który nie krył swojego zaskoczenia z przemiany swojej przyszywanej córki! Wkrótce widzowie „M jak miłość” na własne oczy zobaczą, że Basia zmieni się nie do poznania i nie chodzi tu tylko o jej relacje z Jaśkiem (Stanisław Dusza)! Rafał Mroczek zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z nową Basią i dość wymownym komentarzem! Zduński aż nie może uwierzyć, że doszło do tak poważnej rewolucji, mimo iż Basia gra w „M jak miłość” już od 8 lat! Koniecznie zobacz ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJEĆ!

Jak zmieni się Basia w "M jak miłość"?

Już niebawem widzowie „M jak miłość” zobaczą na ekranie zupełnie odmienioną Basię, córkę Ali, która po ich rozstaniu zamieszkała razem z Pawłem i jego obecną narzeczoną. To właśnie Franka (Dominika Kachlik) jeszcze w ubiegłym sezonie „M jak miłość” pomogła jej pozbierać się po rozstaniu z Damianem (Olivier Proctor), który zostawił ją dla ładniejszej Ani (Gabriela Świerczyńska). Wówczas przyszywana córka Zduńskiego popadła w jeszcze większe kompleksy i dopiero prężna góralka pomogła jej się ich wyzbyć! Basia zmieniła swój wygląd i z szarej myszki stała się mądrą i piękną kobietą, która nieźle zawróciła w głowie Jaśkowi! Mimo iż nastolatek początkowo nie chciał się z nią wiązać, to nowy styl dziewczyny sprawił, że całkowicie oszalał na jej punkcie! W 1597 odcinku „M jak miłość” Jasiek w końcu się odważył i wyznał jej miłość, a ona zgodziła się zostać jego dziewczyną!

Patrz też: Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie tylko nowa żona - WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zmieniła się Basia w "M jak miłość". Jej metamorfoza zszokowała nawet Pawła >>>

Przez kilka sezonów „M jak miłość” mogliśmy obserwować jak zmienia się serialowa Basia, która dołączyła do ekipy w 2013 roku! Urokliwa dziewczynka dorastała na oczach widzów i przeszłą niezwykłą metamorfozę! Ze słodkiego dziecka, zmieniła się w ładną nastolatkę, aby finalnie stać się przepiękną kobietą! Dojrzewanie Basi nie uszło uwadze Pawła, który aż nie może uwierzyć jak mocno zmieniła się jego przyszywana córka przez wszystkie sezony „M jak miłość”!

Rafał Mroczek opublikował na swoim Instagramie zdjęcie i relacje z Gabrielą Raczyńską. Serialowy Paweł nie kryje swojego zaskoczenia przemianą, jaka zaszła u jego przyszywanej córki! Basia wydoroślała i już w niczym nie przypomina malutkiej dziewczynki, z którą przyszło mu grać jak tylko dołączyła do „M jak miłość”! Zduński jest zszokowany jak bardzo Basia zmieniła się od swoich początków, zważając na fakt, ze dla niego jakby czas zatrzymał się w miejscu!

- Pierwszy raz spotkaliśmy się na planie, kiedy była dzieckiem. Dzisiaj .. @gabriela_raczynska_official Czas leci, a ja jakby ten sam🤣 tylko 2 zmarszczki więcej. #9lat #mjm #córka – napisał pod ich wspólnym zdjęciem na Instagramie.

- Troszkę wyrosła ta moja filmowa córka – skomentował swoją relację.

Zobacz także: M jak miłość. Nowa czołówka z Izą, Marcinem i dziećmi. Nareszcie się pogodzą i będą znów razem - WIDEO

Wspólne zdjęcie Basi i Pawła nie uszło uwadze fanom „M jak miłość”, którzy również postanowili podzielić się swoimi odczuciami z przemiany Basi!

- Ale nam wyrosła, a zaczynała taka malutka,

- O matko 😳 to już kobieta 😱 piękna 😍,

- Z takiej pięknej małej Basi wyrosła duża Barbara. Pozdrawiam was serdecznie i całą obsadę M jak Miłość. Trzymajcie się zdrowo.🍀😘,

- Ale pannica czas szybko leci,

- Zapamiętałam ją malutką dziewczynkę z dużymi oczkami 😍czas leci szybko🔥🙌😍,

- Jejku jak ten czas leci 😍.

W nowym sezonie „M jak miłość” w życiu Basi jeszcze wiele będzie się działo! Niedawno dziewczyna pozbyła się z domu Franki i Pawła, aby spędzić z Jaśkiem pierwszą noc z alkoholem w tle, ale to będzie dopiero początek! Przyszywana córka Zduńskiego jeszcze nieraz zaskoczy nie tylko swoich zachowaniem, ale i wyglądem! 

Spójrz również: M jak miłość. Marta załatwi Argasińskiego! Udowodni, że ordynator jest niepoczytalnym zabójcą - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1597: Pierwszy pocałunek Basi i Jaśka! Chłopak w końcu zbierze się na odwagę
Sonda
Co sądzisz o przemianie Basi w "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze