M jak miłość. Marta załatwi Argasińkiego! Udowodni, że ordynator jest niepoczytalnym zabójcą - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Marta załatwi Argasińkiego! Udowodni, że ordynator jest niepoczytalnym zabójcą - WIDEO

M jak miłość. Marta załatwi Argasińskiego! Udowodni, że ordynator jest niepoczytalnym zabójcą - WIDEO

2021-10-20 16:03

Marta (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" nie pozwoli przechytrzyć się podłemu Argasińskiemu (Karol Strasburger). Doświadczona sędzia już wie, że ordynator to wcielenie zła i za jego żądaniami Patrycja (Alżbeta Lenska) musi kłamać, że to on jest ojcem dziecka, które nosi pod sercem. Wojciechowska żyje w strachu o Łukasza (Jakub Józefowicz), a Jerzy nie wierzy, że kobieta może być twardym przeciwnikiem. To się zdziwi, bo Marta nie pozwoli, by Argasiński dorwał jej ukochanego syna. Udowodni, że Jerzy jest niepoczytalnym zabójcą. Zobacz WIDEO i przekonaj się jak daleko posunie się Marta, by chronić swoje dziecko.

Marta załatwi Argasińskiego. Tylko jej ordynator z "M jak miłość" może się obawiać 

Marta z "M jak miłość" chociaż na co dzień spokojna, będzie musiała się wykazać. Wie już o romansie Patrycji i Łukasza i jako jedyna posiada wiedzę na temat prawdziwego ojca dziecka Argasińskiej. Chociaż jest wściekła na koleżankę, że ta wciągnęła syna w spisek i niebezpieczeństwo, nie odpuści. Bezpieczeństwo chłopaka stanie się jej priorytetem.

- Marta, jeżeli jej dziecko jest w jakiś sposób zagrożone, to się stara usunąć wszystkie zagrożenia z drogi. Refleksje przyjdą trochę później. Tym razem włączył jej się plan działania - mówi Dominika Ostałowska w kulisach "M jak miłość". Wiadomo już, że sędzia wykorzysta wszystkie kontakty, by załatwić Jerzego. - Tym razem nie mogę odpuścić. Naprawdę nie mogę - powie tajemniczo przez telefon, szukając ratunku dla Łukasza i prosząc o pomoc zaufanych znajomych z branży prawniczej i nie tylko.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Marcin po wyprowadzce Izy i dzieci do Gródka wreszcie się opamięta! Wrócą do siebie?

Załatwienie ordynatora w "M jak miłość" nie będzie proste i Marta doskonale zdaje sobie z tego sprawę. - Czy Marta jako prawnik jest w stanie zmienić losy? Musiałaby to jakoś udowodnić, że ja jestem niepoczytalny i jestem złym człowiekiem - mówi otwarcie Karol Strasburger w kulisach "M jak miłość". - Mamy w tym wszystkim Hermana i on działa również pod pewnym przymusem i układów z Argasińskim - dodaje aktor. Stąd wiadomo więc, że Wojciechowskiej będzie bardzo trudno znaleźć dowody na Jerzego, który jest mistrzem w zacieraniu śladów i budowaniem swojego wizerunku, jako szanowanego lekarza i wspaniałego męża. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Marcin po wyprowadzce Izy i dzieci do Gródka wreszcie się opamięta! Wrócą do siebie?

Sam Łukasz w "M jak miłość" nie będzie współpracował z Martą i chociaż pobieżnie zdaje sobie sprawę z zagrożenia, znów zbliży się do Patrycji. Zacznie o nią walczyć, co przysporzy kolejnych dramatów.

- Mogłoby się wydawać, że Łukasz pogodził się z faktem, że Patrycja go kompletnie odtrąciła, ale jednak coś nie pozwala mu zapomnieć... - tłumaczy Jakub Józefowicz w kulisach "M jak miłość". - Argasiński nie jest kompletnie żadnym przedmiotem rozważań Łukasza, dla niego najważniejsza jest Patrycja - dodaje i jednocześnie potwierdza, że matka nie będzie miała łatwego zadania. 

M jak miłość. Łukasz nie zapomni Patrycji! Będzie walczył o nią i dziecko, a Marta załatwi Argasińskiego
Sonda
Marta zdoła dorwać Argasińskiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze