M jak miłość, odcinek 1606: Od niej Marta dowie się, że znów będzie babcią, a ciąża jest zagrożona! Podejmie drastyczną decyzję - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1606: Od niej Marta dowie się, że znów będzie babcią, a ciąża jest zagrożona! Podejmie drastyczną decyzję - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1606: Od niej Marta dowie się, że znów będzie babcią, a ciąża jest zagrożona! Podejmie drastyczną decyzję - ZDJĘCIA

2021-10-11 21:39

W 1606 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) dostanie wstrząsające informacje o ciąży Patrycji (Alżbeta Lenska)! Nie do końca uwierzyła przyjaciółce, która okłamała ją, że ojcem dziecka nie jest Łukasz (Jakub Józefowicz). Od innej koleżanki z sądu, Moniki (Monika Świtaj) dowie się jaka jest prawda o zagrożonej ciąży Patrycji. To właśnie ona w 1606 odcinku "M jak miłość" doniesie Marcie, że Argasińska może poronić, bo jest w fatalnym stanie psychicznym. A do tego powie Wojciechowskiej, że ojcem dziecka Patrycji wcale nie jest Jerzy Argasiński (Karol Strasburger). Tak Marta dowie się, że będzie babcią!

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku "M jak miłość" Marta będzie miała pewność, że Patrycja urodzi dziecko Łukasza, a ona drugi raz zostanie babcią. Nie dała wiary kłamstwom Argasińskiej o ciąży z mężem, bo ta wmówiła jej, że zrobiła badania DNA i testy na ojcostwo. Wojciechowska postanowiła na razie nie mówić synowi o swoich podejrzeniach. W tym czasie w "M jak miłość" Łukasz dostał od Patrycji podrobione wyniki badań i uwierzył, że ukochana spodziewa się dziecka męża. Patrycja zapłaciła za to wysoką cenę. Pod wpływem silnego stresu trafiła do szpitala, a lekarze uprzedzili, że może stracić dziecko, jeśli nie zadba o siebie w odpowiedni sposób.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński znajdzie w telefonie Patrycji wiadomość od Łukasza! To się źle skończy - ZDJĘCIA

Od tych wydarzeń w 1606 odcinku "M jak miłość" minie już kilka dni, a Patrycja nadal będzie leżała w szpitalu, drżąc ze strachu, że poroni. Z kolei Marta spotka się z jedną z ich wspólnych koleżanek z sądu. To Monika doniesie jej, że ciężarna Patrycja trafiła do szpitala, a jej stan jest poważny. Skąd będzie to wiedziała? Od samej Argasińskiej, z którą będzie w kontakcie.

- Leży na podtrzymaniu ciąży, ale tam jeszcze jakiś inny dramat jest. Była półprzytomna, jakby pod wpływem leków albo silnego stresu i cały czas powtarzała, że nie może stracić tej ciąży, bo po największej miłości życia zostało jej już tylko to dziecko. I moim zdaniem nie mówiła o Jerzym... - po tych słowach Marta w 1606 odcinku "M jak miłość" już będzie pewna, że Patrycja ją oszukała, a ojcem dziecka jest Łukasz.

Oburzona Marta w 1606 odcinku "M jak miłość" zjawi się u Patrycji w szpitalu i nie zważając na jej stan zarzuci przyjaciółce, że postąpiła okrutnie wobec Łukasza. - Mylisz się. Ja chciałam, muszę Łukasza chronić… Nie masz pojęcia, jakie kontakty ma mój mąż… Myślisz, że on mu daruje? Że to pobicie Łukasza to był wypadek?!

Początkowo Wojciechowska w 1606 odcinku "M jak miłość" nie skojarzy napadu na syna z Argasińskim. Ale strach w oczach Patrycji da jej sporo do myślenia. - - Jak mogłaś wciągnąć w to wszystko mojego syna?! Przykro mi, ale idę z tym na policję!

- Błagam cię, nie! Nie rób tego, nie teraz… Muszę urodzić to dziecko…

- A ja muszę chronić swoje! - powie Marta, dla której w 1606 odcinku "M jak miłość" będzie się liczyło przede wszystkim życie syna, a nie nienarodzonego wnuka. Podejmie desperacką decyzję, by trzymać w tajemnicy sekret Patrycji i nie narażać Łukasza.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze