M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński znajdzie w telefonie Patrycji wiadomość od Łukasza! To się źle skończy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński znajdzie w telefonie Patrycji wiadomość od Łukasza! To się źle skończy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński znajdzie w telefonie Patrycji wiadomość od Łukasza! To się źle skończy - ZDJĘCIA

2021-10-12 8:40

W 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) wścieknie się kiedy odkryje, że Patrycja (Alżbeta Lenska) cały czas jest w kontakcie z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Ciąża Patrycji nadal będzie zagrożona, nie straci dziecka, ale ryzyko poronienie wzrośnie. Mimo to w 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński pokaże żonie jaki jest okrutny, bezwzględny jeśli chodzi o Łukasza. Nie pozwoli Patrycji odejść, uprzedzając żonę, że ona i dziecko należą tylko do niego. A do tego zabroni jej kontaktów z Martą (Dominika Ostałowska), która dowie się, że przyjaciółka urodzi jej wnuka. To się źle skończy dla wszystkich!

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku "M jak miłość" ciężarna Patrycja znajdzie się w matni bezlitosnego Jerzego Argasińskiego! Żona ordynatora wciąż będzie leżała w szpitalu na oddziale patologii ciąży, gdzie lekarze będą dbać o to, by urodziła zdrowe dziecko. Ale szpital gdzie będzie zdana na łaskę męża tyrana stanie się dla niej koszmarną pułapką. Przykuta do łóżka ze strachu, że może poronić w każdej chwili nie zdoła nic zrobić, żeby uciec od męża. Argasiński w 1606 odcinku "M jak miłość" wykorzysta stan zagrożenia ciąży Patrycji, żeby jeszcze bardziej ją zastraszyć, sterroryzować do tego stopnia, by nie myślała mu o ucieczce.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

Na nic się zdadzą prośby Patrycji w 1606 odcinku "M jak miłość", żeby Argasiński pozwolił jej odejść z dzieckiem, zgodził się na rozwód i zakończył wreszcie jej męki. - Pozwól mi odejść. To najlepsze rozwiązanie. Będę sama z dzieckiem, przysięgam! Nigdy się nie zwiążę z jego ojcem. Wyjadę z Warszawy, zniknę…

- Ja jestem jego ojcem! Należycie do mnie! Oboje! Jesteście moją rodziną, słyszysz?!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1609: Koniec historii Dawida. Jaszewscy raz na zawsze pożegnają się z dramatem syna

- Chciałeś powiedzieć twoją własnością?! - Patrycja w 1606 odcinku "M jak miłość" będzie coraz bardziej przerażona zachowaniem Jerzego. Teraz w grę będzie wchodziło już nie tylko życie Łukasza, lecz także jej i dziecka. Argasiśńki w 1606 odcinku "M jak miłość" zacznie kontrolować żonę jak nigdy wcześniej. Przeszuka jej telefon i znajdzie tam wiadomość z miłosnym wyznaniem od Łukasza. Wścieknie się do tego stopnia, że znów zacznie jej grozić śmiercią kochanka.

Patrycji w 1606 odcinku "M jak miłość" nie uratuje nawet Marta (Dominika Ostałowska), która przyjdzie z wizytą do szpitala i wyciągnie z przyjaciółki całą prawdę o ojcu dziecka. Tak dowie się, że zostanie babcią, że Patrycja urodzi dziecko Łukasza, a nie swojego męża. Bo Argasińska w 1606 odcinku "M jak miłość" przyzna się też, że Jerzy chce zabić Łukasza, że musi kłamać, by ocalić mu życie. Wspomni nawet o bandycie Hermanie (Piotr Łukawski), który poluje na Wojciechowskiego.

Marta w 1606 odcinku "M jak miłość" będzie wstrząśnięta wyznaniem Patrycji, która sprowadziła śmiertelne zagrożenie na Łukasza, okłamała go w sprawie ciąży, a teraz kryje Argasińskiego. - Jak mogłaś wciągnąć w to wszystko mojego syna?! Przykro mi, ale idę z tym na policję!

- Błagam cię, nie! Nie rób tego, nie teraz! Muszę urodzić to dziecko…

- A ja muszę chronić swoje!

- Łukasz będzie bezpieczny, obiecuję…

- Nie możesz być tego pewna…

- Daj mi tylko trochę czasu, proszę… - zacznie błagać Patrycja w 1606 odcinku "M jak miłość". W chwili kiedy Marta będzie naciskać na przyjaciółkę, by poznać całą prawdę od samego początku wejdzie Argasiński. Od razu rozpozna w Marcie matkę Łukasza. W 1606 odcinku "M jak miłość" wpadnie w szał, że żona spotkała się z przyjaciółką i matką swojego kochanka. Gotów na wszystko, by na dobre rozdzielić ją z Łukaszem. - Zabraniam ci kontaktować się z tym gnojkiem, rozumiesz?! I z jego rodziną też!

- Chcesz mnie odciąć od całego świata?

- Nie pogrywaj ze mną, dobrze ci radzę! Nie masz pojęcia, na co mnie stać!

- Wręcz przeciwnie… Wiem bardzo dobrze, na co cię stać! Dlatego uprzedzam jeśli Łukaszowi spadnie choćby jeden włos z głowy, nigdy więcej nie zobaczysz mnie ani dziecka… Przysięgam!

- Jak chcesz, kochanie… - doda Argasiński, który w 1606 odcinku "M jak miłość" zleci Hermanowi zabójstwo Łukasza.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze