M jak miłość, odcinek 1610: Nowy dom Magdy i Andrzeja w Grabinie! Budzyńscy właścicielami siedliska. Zamkną pensjonat na zawsze?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1610: Nowy dom Magdy i Andrzeja w Grabinie! Budzyńscy właścicielami siedliska. Zamkną pensjonat na zawsze?

M jak miłość, odcinek 1610: Nowy dom Magdy i Andrzeja w Grabinie! Budzyńscy właścicielami siedliska. Zamkną pensjonat na zawsze?

2021-11-01 21:08

W 1610 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) spełni skryte marzenie Magdy (Anna Mucha), by przeprowadzić się do Grabiny i tam mieć własny dom. Jak do tego dojdzie? Choroba Magdy, która kilka lat po przeszczepie serce znów trafi do szpitala uświadomi Andrzejowi, żeby nie odkładać niczego na później. Dla ukochanej żony w 1610 odcinku "M jak miłość" będzie gotów na zawsze zmienić swoje życie. W tajemnicy przed Magdą w 1610 odcinku "M jak miłość" Budzyński kupi siedlisko w Grabinie. Pensjonat będzie przynosił same straty, więc obecny właściciel Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) bez wahania sprzeda go prawnikowi. To w siedlisku będzie nowy dom Budzyńskich! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Budzyński w 1610 odcinku "M jak miłość" przeprowadzą się do siedliska w Grabinie i zamkną pensjonat, który przez lata prowadziła Ula (Iga Krefft) razem z Marzenką (Olga Szomańska), Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) oraz Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński)? Decyzja Andrzeja, żeby kupić siedlisko od Jacka Kotowskiego, biologicznego ojca Lilki (Monika Mielnicka) będzie dość niespodziewana. Zbiegnie się w czasie w krótkim pobytem Magdy w szpitalu. Po przeszczepie serca Magda jest pod stałą opieką lekarzy, bierze leki zapobiegające odrzuceniu przeszczepu, a w 1610 odcinku "M jak miłość" przejdzie badania, żeby przekonać się czy wszystko jest w porządku.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1611: Joasia w ciąży z Michałem przed ostatnim pożegnaniem! To on powie Leszkowi, że będą mieli dziecko - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość. Lilka wróci do Mostowiaków w ciąży i wywoła skandal w Grabinie? Monika Mielnicka nie może się pogodzić z odejściem - ZDJĘCIA

To wystarczy, żeby w 1610 odcinku "M jak miłość" Budzyński postanowił wprowadzić zmiany w ich życiu. Strach o Magdę, lęk przed tym, że przez pracę i ciągłą gonitwę w Warszawie umyka im coś najważniejszego, chwile spędzone tylko we dwoje oraz w gronie rodziny, sprawią, że Andrzej poprosi Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) o pewną przysługę. W tajemnicy przed Magdą podejmie decyzję, żeby kupić siedlisko w Grabinie, które stanie się teraz ich domem na weekendy i wakacje, dłuższe przerwy od pracy. Nie oznacza to jednak, że w 1610 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej wyprowadzą się na stałe z Warszawy. Będą przyjeżdżać na wieść w wolnej chwili, żeby odetchnąć i nabrać sił.

Czy Magda i Budzyński w 1610 odcinku "M jak miłość" zamkną siedlisko?

Ponieważ w 1610 odcinku "M jak miłość" okaże się, że pensjonat w siedlisku w Grabinie przynosi już same straty, to Jacek Kotowski zdecyduje, by zamknąć interes. Marzenka i Andrzejek, którzy będą tam nadal mieszkali będą musieli się wyprowadzić. Nowi właściciele, Magda i Andrzej, którzy w siedlisku zapragną mieć rodzinny dom, dla siebie i dzieci, raczej podtrzymają decyzję, żeby nie prowadzić tu dalej pensjonatu. Od 1610 odcinku "M jak miłość" to będzie już tylko prywatny dom Budzyńskich, w którym będą spotykali się z przyjaciółmi, zapraszali bliskich na wspólny wypoczynek nad rzeką.

M jak miłość. Lilka wróci do Mostowiaków w ciąży i wywoła skandal w Grabinie? Monika Mielnicka nie może się pogodzić z odejściem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze