Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) wzięli ślub w 1185 odcinku M jak miłość

i

Autor: MTL Maxfilm Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) wzięli ślub w 1185 odcinku M jak miłość

Ślub aktora z M jak miłość. Maurycy Popiel przerwał milczenie. Ożeni się z ukochaną, która też grała w serialu?

2019-07-30 12:50

Maurycy Popiel, znany jako Olek z "M jak miłość", w przeciwieństwie do swojego serialowego bohatera jest wierny jednej kobiecie. I niewykluczone, że wkrótce aktor z "M jak miłość" weźmie ślub. Ukochaną Maurycego Popiela jest inna aktorka, która grała w tym hitowym serialu. Choć nie poznali się na planie "M jak miłość", a ich miłość trwa już od siedmiu lat, to są nierozłączni. Być może wkrótce Izabela Warykiewicz zostanie żoną Popiela.

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Maurycy Popiel jako Olek w "M jak miłość" ciągle szuka tej jedynej. Zmienia kochanki jak rękawiczki i żadnej nie potrafi być wierny. Tak naprawdę zakochał się tylko raz. Jego wielką miłością była Magda (Anna Mucha), pierwsza i jak dotąd jedyna żona. Zdradził ją jednak z Anetą (Ilona Janyst), bo nie potrafił odnaleźć się w roli męża i ojca adoptowanego syna Maćka (Franciszek Przanowski).

Przeczytaj też: M jak miłość po wakacjach 2019. Agnieszka i Olek rozstaną się! Rzuci młodszego kochanka, bo wpadnie w tarapaty

Jeśli chodzi o życie gwiazdora "M jak miłość" to w jego związku od lat panuje miłosna sielanka. Co prawda Maurycy Popiel rzadko udziela wywiadów, ale teraz przerwał milczenie i powiedział co go łączy z aktorką, która kiedyś też grała kilka razy gościnnie w serialu.

To Izabela Warykiewicz, z którą być może wkrótce weźmie ślub. Widzowie "M jak miłość" mogą kojarzyć jej twarz, ale z żadną konkretną postacią. Wcielała się bowiem w różne bohaterki.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

- Tworzymy związek od siedmiu lat, poznaliśmy się na studiach w krakowskiej PWST. Nieprawdą jest, że nasze uczucie narodziło się na planie "M jak miłość". Ale to, że jesteśmy nierozłączną parą, jest jak najbardziej prawdziwe - powiedział Maurycy Popiel w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość po ślubie? Iga Krefft pokazała suknię ślubną. Ukochany też grał w serialu!

Co wydarzy się u Olka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019?

Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie sporo zmian w życiu Olka Chodakowskiego. Rozstanie się z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach), wciąż będzie uwodził młodziutką kelnerkę Agę (Ina Sobala), wpakuje się w poważne kłopoty, a do jego życia niespodziewanie znów wkroczy Aneta. I to była kochanka mu pomoże, okaże serce i miłość!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze