M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin straci mieszkanie? Ola zajęła już dom Chodakowskiego! Jeszcze tam jej nie było - ZDJĘCIA

2023-07-05 10:45

W mieszkaniu Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" w nowym sezonie pojawi się nowa lokatorka?! Czyżby po rozwodzie z Izą (Adriana Kalska) Chodakowski razem z dziećmi będzie musiał się wyprowadzić z mieszkania i szukać innego domu? Na planie "M jak miłość", we wnętrzach mieszkania, które od lat zajmują Marcin i Iza, pojawiła się niespodziewanie Ola (Justyna Karłowska). Była ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) jeszcze niedawno mieszkała z mężem Hiszpanii, ale wróciła do Grabiny. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach Ola przejmie mieszkanie Marcina? Sprawdź, co już wiadomo.

Co w nowym sezonie "M jak miłość" Ola będzie robiła w mieszkaniu Marcina? Czy tam zamieszka?

Ola w nowym sezonie "M jak miłość" zamieszka w Warszawie u Marcina Chodakowskiego? Nie ma już żadnych wątpliwości, że niedoszła narzeczona Tadeusza, która tuż przed finałem "M jak miłość" przed wakacjami wróciła do Grabiny, bo znów rozstała się z mężem Darkiem (Paweł Paprocki) będzie się czuła coraz pewniej w rodzinnej wsi. Nie dość, że zagrozi szczęściu Tadeusza i Jagody (Katarzyna Kołeczek), przez nią ślub tej pary może nie dojść do skutku, to jeszcze weźmie się za Bartka (Arkadiusz Smoleński), który po rozstaniu z Ulą (Iga Krefft) sam wróci do Grabiny.

Teraz jednak na zdjęciach z planu "M jak miłość" Ola pokazała się na tle kuchni mieszkania Marcina i widać wyraźnie, że czuje się tam jak u siebie. Jak to możliwe, że Ola z Grabiny przeniesie się do Warszawy na osiedle gdzie dotąd mieszkał Chodakowski z Izą i dziećmi i do tego zajmie jego dom? Czy po rozwodzie z Izą Marcin pozbędzie się mieszkania, gdzie spędził tyle pięknych chwil z żoną i zacznie wszystko od nowa w nowym miejscu?

Na razie to mało prawdopodobne, by w nowym sezonie "M jak miłość" doszło do wyprowadzki Marcina i dzieci z mieszkania, a obecność Oli u Chodakowskiego nie ma większego związku z losami tej bohaterki. Po prostu Justyna Karłowska pokazała na swoim profilu na Instagramie ekranowe wnętrza na hali produkcyjnej, bo tego dnia właśnie tam kręciła sceny.

Zapewne niewiele osób wie, że mieszkania bohaterów "M jak miłość" znajdują się w jednym miejscu, właśnie w hali w Falenicy, gdzie jest nie tylko mieszkanie Marcina, ale także wnętrza domu Mostowiaków z Grabiny, mieszkania Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), a nawet wnętrza przychodni w Lipnicy i miejscowego posterunku.

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze