M jak miłość

Tak mieszka Marcin z M jak miłość. Mieszkanie Mikołaja Roznerskiego robi wrażenie! Pokazał gdzie trzyma ważne nagrody - ZDJĘCIA

2023-06-16 10:55

Mikołaj Roznerski jako Marcin w "M jak miłość" mieszka w przestronnym mieszkaniu w centrum Warszawy, gdzie na pierwszy plan wysuwa się salon połączony z kuchnią i schody prowadzące na antresolę z gabinetem Chodakowskiego. Prywatnie Roznerski w swoim mieszkaniu w stolicy także stawia na przestrzeń, dlatego urządził je w minimalistycznym stylu, z dbałością o dodatki, które tworzą przytulny, domowy nastrój. Mimo, że aktor z "M jak miłość" chroni swoje życie prywatnie, to pokazał właśnie wnętrza mieszkania, gdzie nie sposób nie zauważyć miejsca, w którym trzyma ważne nagrody. Zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ w jakich warunkach mieszka Roznerski!

Pięknie mieszkanie Mikołaja Roznerskiego! W takich warunkach mieszka serialowy Marcin z "M jak miłość"

Mieszkanie Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość" znają wszyscy widzowie, bo ujęcia z tego wnętrza dość często są tłem do rozgrywających się w życiu bohatera wydarzeń. Ogromny salon z kanapami połączony z kuchnią, gdzie ważne miejsce zajmuje stół, przy którym Marcin spędza sporo czasu z dziećmi, Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska). Ale w mieszkaniu Marcina charakterystycznym elementem wystroju są schody, które prowadzą na antresolę, gdzie Chodakowski ma swój gabinet, ale nie nigdy w nim nie pracuje. Poza tym jest niewielki pokój dzieci, w którym ledwo mieszczą się dwa łóżka i zabawki Szymka i Mai oraz sypialnia Marcina, którą do niedawna dzielił z Izą (Adriana Kalska). Po rozstaniu z żoną Marcin będzie w niej zupełnie sam...

Prawdziwe mieszkanie Mikołaja Roznerskiego znacznie różni się od tego, które zajmuje Marcin w "M jak miłość". Jak w rzeczywistości wygląda dom aktora, który tylko czasami pokazuje fragmenty wnętrz na swoim profilu na Instagramie? Jeszcze dwa lata temu Roznerski dzielił to mieszkanie z Adrianą Kalską. Gdy jeszcze gwiazdy "M jak miłość" były razem znacznie chętniej dzielili się relacjami z przytulnego gniazdka. Teraz sam Roznerski tylko przy okazji kręcenia filmików reklamowych w swoim mieszkaniu zaprasza internautów do środka, by w domowym wnętrzu zaprezentować nie tylko produkt, ale także niewielkie kulisy prywatnego życia.

W ostatnich filmikach na profilu Roznerskiego na Instagramie mieszkanie aktora z "M jak miłość" wysunęło się na pierwszy plan. Serialowy Marcin pochwalił się nie tylko tym jak popija kawę w salonie, przy szeroko otwartych drzwiach na niewielki balkon, który wypełniają doniczki z kwiatami. Widać wyraźnie, że Roznerski ma słabość do roślin. Kwiaty ozdabiają także lustro w przestronnym, jasnym salonie. Ale aktor postawił też na oryginalne dodatki, lampy, kwietniki i meble w stylu vintage, a także grube zasłony. Uwagę zwraca także gramofon na szafce w salonie, stare radio na parapecie nad kaloryferem, gdzie szczególne miejsce zajmują ważne dla Roznerskiego nagrody, dowody sympatii widzów i uznania krytyków, m.in. trzy Telekamery i jedna złota!

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze