M jak miłość

Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Alicja Ostolska i jej ukochany po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

2023-06-11 20:31

Alicja Ostolska, grająca Alę "M jak miłość", chętnie ujawnia kulisy prywatnego życia, związku z piłkarzem Jakubem Kwiatkowskim! 21-letnia gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się zdjęciami z wesela, podczas którego u jej boku nie zabrakło ukochanego. Nie jest tajemnicą, że Ostolska ma chłopaka piłkarza, który kiedyś grał w Legii Warszawa, a obecnie jest zawodnikiem Górnika Łęczna. Na jej profilu na Instagramie dość często pojawią się ich wspólne zdjęcia z randek czy wakacji. Teraz nie zabrakło też ujęć z przygotowań do ślubu i wesela, podczas których ekranowa Ala z "M jak miłość" wystąpiła w ważnej roli. Jak zawsze zachwycała wyglądem. Musisz to zobaczyć w naszej GALERII!

Znana z "M jak miłość" Alicja Ostolska i jej ukochany Jakub Kwiatkowski na zdjęciach po ślubie!

Alicja Ostolska jako Ala w "M jak miłość" wciąż szuka miłości, ale dotychczas nie miała szczęścia i wszystkie jej wybory skończyły się złamanym sercem. Kilka miesięcy temu gdy do "M jak miłość" wrócił Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała), zapowiadało się, że Ala zajmie miejsce Lilki (Monika Mielnicka) i pocieszy go po rozwodzie. Siostrzenica proboszcza (Maciej Damięcki) z Lipnicy nie kryła się nawet z tym, że jest zainteresowana Mateuszem, że metamorfoza Mostowiaka, który zmężniał i wydoroślał na statku, zrobiła na niej ogromne wrażenie. Ale ostatecznie ze romansu Ali i Mateusza nic nie wynikło.

Jakieś pół roku temu w "M jak miłość" Ala, która pracowała w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) jako kelnerka, nagle zniknęła, przestała pojawiać się w serialu. Do tej pory nie wiadomo co się z nią stało! Alicja Ostolska nie zapowiadała jednak, że odchodzi z "M jak miłość", że umowa z produkcja dobiegła końca.

Prywatnie Alicja Ostolska, w przeciwieństwie do Ali z "M jak miłość", jest szczęśliwie zakochana. Od kilku lat spotyka się z Jakubem Kwiatkowskim, obecnie piłkarzem Górnika Łęczna, którego poznała jako 14-latka. O swoim związku gwiazda "M jak miłość" chętnie opowiadała w wywiadach, m.in. w "Pytaniu na śniadanie", gdzie często jest gościem.

"Nie mieliśmy nigdy takiego momentu, kiedy zaczęliśmy się spotykać. Poznaliśmy się, kiedy mieliśmy 14 lat, więc spotykaliśmy się tak większą paczką. Tak się zaczęło. Dopiero po kilku latach weszliśmy w taki właśnie związek, gdzie to wszystko tworzyliśmy już we dwoje. Mam nadzieję, że to już będzie na całe życie, kto wie" — mówiła Ostolska o ukochanym Jakubie, który w czerwcu zeszłego roku przeszedł z Legii Warszawa do drużyny z Łęcznej.Alicja Ostolska poza rolą w "M jak miłość" zajęła się także modą, udziałem w sesjach zdjęciowych znanych marek odzieżowych. jakiś czas temu wypuściła swoją pierwszą linię trzech sukien ślubnych, które zaprojektowała. W październiku 2022 r. poinformowała na Instagramie o odniesionym sukcesie: "Ilość zamówień nas niesamowicie cieszy, za co pięknie, kochane, dziękuję. Wciąż nie mogę uwierzyć, że moje projekty będą towarzyszyć wam w najważniejszym dniu w życiu. Ogromna radość i wdzięczność" — pisała wówczas gwiazda "M jak miłość".

Teraz na Instagramie Alicji Ostolskiej pojawiły się zdjęcia z przygotowań do ślubu i wesela przyjaciół! 21-letnia aktorka z "M jak miłość" była na uroczystości druhną panny młodej, a towarzyszył jej oczywiście partner Jakub.

Romantyczna sesja znanej z "M jak miłość" Alicji Ostolskiej po ślubie, podczas trwającego przyjęcia weselnego w objęciach partnera, to najlepszy dowód na to, że tych razem z nim spędziła niezapomniane chwile. Kto wie, może w najbliższe przyszłości Ala z "M jak miłość" także weźmie ślub z ukochanym.

Nowa twarz Ali z M jak miłość. 19-letnia Alicja Ostolska pokazała jak się zmieniła
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze