M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Zmiany w bistro Kingi! Tajemnicze zniknięcie Ali. Gdzie jest piękna kelnerka? - ZDJĘCIA

2023-06-10 10:40

Co się stało z Alą z "M jak miłość", w którą wcielała się Alicja Ostolska? Jeszcze pół roku temu śliczna kelnerka z bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) "Nasz Zielony Sad" była powiązana z wątkami innych bohaterów. Zanosiło się nawet na romans Ali i Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), który wrócił do Grabiny z długiego rejsu na statku. Od pewnego czasu Ali nie ma jednak w "M jak miłość", a Alicja Ostolska nie pojawia się na planie. Poza tym w bistro Kingi pojawiły się nowe twarze, zaszły spore zmiany. Obok kelnera Maćka (Mateusz Rumiński) będzie zupełnie nowa bohaterka! Poznaj szczegóły i sprawdź czy Ala wróci do serialu!

Czy Ala wróci do "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach? Dlaczego Alicja Ostolska już nie gra w serialu?

Zniknięcie Ali z "M jak miłość" ma związek ze zmiany, które zaszły w bistro Kingi już po tym jak menadżerką została Franka Zduńska (Dominika Kachlik)? Trudno łączyć fakt, że Ala przepadła bez śladu i nikt już o niej nie wspomina z tym, że Franka zatrudniła w bistro chłopaka swojej pasierbicy Basi (Gabriela Raczyńska), Jaśka (Stanisław Dusza). On też zajął mieszkanie po Ali na zapleczu bistro, w którym przez krótki czas pomieszkiwał też Mateusz Mostowiak.

Dokładnie pół roku temu w "M jak miłość" wydawało się, że Alę i Mateusza połączy coś więcej. Mostowiak zrobił ogromne wrażenie na przyjaciółce swojej byłej żony Lilki. Przypadkowe spotkanie tej dwójki w Grabinie wskazywało, że nastąpi gorący ciąg dalszy. Widać było, że Ala liczy na znacznie więcej ze strony Mateusza niż tylko przyjaźń. Ale na drodze Ali stanęły problemy Lilki, którą właśnie wtedy zaczął dręczyć kochanek Ethan (Paweł Roman). Po strzelaninie w bistro, w wyniku której Franka została ranna, a Ethan uciekł przed policją, Mateusz znów zaciągnął się na statek, żeby bandyta go nie dopadł.

Dzięki pomocy Ali, w 1702 odcinku "M jak miłość" Lilka ostrzegła Mateusza przez grożącym mu ze strony Ethana niebezpieczeństwem. Wtedy też Ala ostatni raz pracowała jako kelnerka w bistro Kingi. Alicja Ostolska od 1702 odcinka "M jak miłość" nie pojawiła się w serialu. To oznacza, że od sierpnia zeszłego roku nie była na planie, a wątek Ali pozostał w zawieszeniu.

Gdzie zatem jest Ala z "M jak miłość"? Z relacji Kingi i Franki wynika, że na jakiś czas wróciła do Lipnicy na plebanię do swojego wujka, proboszcza (Maciej Damięcki), ale od bardzo dawna nikt już nawet nie wymienia jej imienia w bistro. Czy wróci w "M jak miłość" po wakacjach 2023? To zależy od pomysłów scenarzystów na dalsze losy Ali.

Tymczasem w nowym sezonie "M jak miłość" w bistro szykują się kolejne zmiany. Nadal będą tam pracowali kelnerzy Maciek i Jasiek, ale z relacji zza kulis "M jak miłość" wynika, że pojawi się także nowa bohaterka, którą zagra Izabela Perez, znana z roli Liny w "Na dobre i na złe". Nie wiadomo czy ta postać będzie tylko gościem bistro na jednej z imprez, czy dołączy do ekipy i zajmie miejsce Ali. Jeśli tak, Ala podzieli los swojej przyjaciółki Ewki (Jowita Chwałek), która też w dziwnych okolicznościach odeszła z bistro i nikt nie wie co się z nią teraz dzieje.

Nowa twarz Ali z M jak miłość. 19-letnia Alicja Ostolska pokazała jak się zmieniła
Najnowsze