M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Psychopata Ethan okłamie Lilkę w sprawie Mateusza! Nie dopadnie Mostowiaka na statku – ZDJĘCIA

2023-01-23 20:36

W 1702 odcinku „M jak miłość” Ethan (Paweł Roman) nie odpuści Lilce (Monika Mielnicka) i uprzedzi byłą kochankę, że odnalazł Mateusza (Krystian Domagała) na statku. Na potwierdzenie swoich słów psychopata wyśle jej zdjęcie jednostki Mostowiaka, czym wywoła u niej poważną panikę. W 1702 odcinku „M jak miłość” Lilka postanowi natychmiast ostrzec Mateusza, ale on nie odbierze od niej telefonu. Na szczęście, Mostowiakowej uda się jednak skontaktować z byłym mężem, dzięki Ali (Alicja Ostolska), a przy okazji dowiedzieć się, że Anderson ją okłamał, bo choć odnajdzie statek Mateusza, to nie ten, na którym aktualnie przebywa! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku „M jak miłość” Ethan wróci do akcji i zacznie spełniać swoje groźby. Przypomnijmy, że po postrzeleniu Franki (Dominika Kachlik) w "Naszym Zielonym Sadzie", a tym samym nieudanej próbie wywiezienia Lilki do Kanady, psychopata uciekł z bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), a policji nie udało się go namierzać. Mimo iż tuż po krwawej masakrze Ethan kontaktował się jeszcze z byłą kochanką i zaczął grozić już nie tylko jej, ale również Mateuszowi. To wtedy Lilka z pomocą Barbary (Teresa Lipowska) ubłagały Mateusza, aby wyjechał z Grabiny i wrócił na statek, ale jak okaże się w 1702 odcinku „M jak miłość” to również nie będzie dobre posunięcie, bo Ethan odnajdzie statek, na którym jeszcze do niedawna pracował Mostowiak!

- Zgadnij, kogo znalazłem - zapyta w SMS-ie, załączając zdjęcie jednostki.

Wówczas w 1702 odcinku „M jak miłość" Lilka wpadnie w panikę! Zdenerwowana Mostowiakowa natychmiast wykręci numer do Mateusza, ale on nie odbierze od niej telefonu, co przerazi ją jeszcze bardziej...

- Cześć, tu Lilka, to bardzo pilne. Pracujesz na tym statku, który nazywa się Rotterdam, prawda? Oddzwoń, proszę - nagra się na skrzynce pocztowej, ale Mostowiak wcale do niej nie oddzwoni.

Wtedy w 1702 odcinku „M jak miłość" Lilka postanowi poprosić o pomoc Alę. Mostowiakowa zda sobie sprawę, że Wrońska jest jedną z nielicznych osób, od których jej były mąż jest w stanie odebrać telefon, dlatego ubłaga przyjaciółkę, aby spróbowała się z nim skontaktować, na co Ala ostatecznie przystanie. Oczywiście, od Wrońskiej, Mostowiak natychmiast odbierze telefon i zdradzi jej, gdzie aktualnie przebywa!

- No cześć Mati, co tam u ciebie? Gdzie ty jesteś? - zapyta Ala.

- A siedzimy w porcie w Kadyksie, nudy - przyzna.

- A gdzie to jest? - zaciekawi się.

- Na południu Hiszpanii - wyjaśni jej.

W tym momencie w 1702 odcinku „M jak miłość" Ala ostrzeże Mateusza, że ma obok siebie Lilkę, która bardzo chce z nim porozmawiać. Oczywiście, Mostowiak nie będzie miał ochoty na pogaduchy z byłą żoną, ale ostatecznie zgodzi się, aby Wrońska przekazała jej słuchawkę. Wówczas przerażona Lilka natychmiast ostrzeże Mateusza przed Ethanem, ale Mostowiak uspokoi ją, że Anderson ją okłamał, gdyż aktualnie nie pracuje już na statku Rotterdam tylko w zupełnie innej jednostce!

- Halo, Mati? To ja, nie wściekaj się. Po prostu chciałam cię usłyszeć, upewnić się, czy wszystko u ciebie w porządku... Ethan wydzwania do mnie, odgraża się. Najgorsze jest to, że wie na jakim statku pracujesz. Wie, że to Rotterdam - zrelacjonuje Lilka.

- Nie ma aktualnych informacji, zmieniłem jednostkę... - wytłumaczy jej.

- Boże, kamień z serca, ale wiesz co Mati? Miej oczy dookoła głowy, okej? Uważaj na siebie! Obiecaj mi to, dobra? Proszę - poprosi.

- Dobra, obiecuję - przyzna, po czym szybko zakończy połączenie, ale to dla Lilki nie będzie miało większego znaczenia. W 1702 odcinku „M jak miłość" najważniejsze będzie dla niej to, że Ethan nie odnalazł Mateusza i nie ma zielonego pojęcia, gdzie się znajduje!

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Najnowsze