M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Ala pomoże Lilce odnaleźć Mateusza na statku. Tylko z nią będzie chciał rozmawiać Mostowiak - ZDJĘCIA

2023-01-23 21:29

W 1702 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) zdoła skontaktować się z Mateuszem (Krystian Domagała), który znów wrócił do pracy na statku, właściwie za jej namową. Lilka zadrży o życie byłego męża, bo psychopatyczny Ethan (Paweł Roman) nie odpuści i będzie jej groził. W 1702 odcinku "M jak miłość" córka Banachowej (Krystyna Chotecka-Pazura) poprosi o pomoc Alę (Alicja Ostolska), by Wrońska skontaktowała ją z byłym mężem. Dzięki koleżance ostrzeże Mateusz przed chorymi planami Ethana, ale on nie zareaguje dobrze na nowe wieści.

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie spanikowana sprawą gróźb Ethana. Zadrży, bo kochanek pokazał już, do czego jest zdolny. To przez niego Franka (Dominika Kachlik) przeżyje dramat po postrzale i operacji ręki. Aneta doradzi opiekunce Boryska (Tymon Szkopek), by postawiła się bandycie i skłamała go, że jest w posiadaniu pogrążających go materiałów. Chodakowska dopiero po fakcie uświadomi sobie, że popełniła błąd i mogła sprowokować Ethana do pojawienia się w Polsce i szukania rzekomych dowodów, które tak naprawdę nie istnieją. Lilka tak się przejmie sprawą, że pobiegnie po pomoc do Ali. Spróbuje ostrzec Mateusza przed bandytą, który poluje na jego bezpieczeństwo i podobno wie, gdzie dokładnie znajduje się Mostowiak.

- Ala, Ala naprawdę mi na tym zależy, rozumiesz? Proszę cię - zacznie błagać Lilka, by Wrońska skontaktowała się z Mateuszem. Dobrze wie, że były mąż ma dobry kontakt z Alą, a od niej pewnie i tak nie odebrałby telefonu. Na szczęście siostrzenicy księdza (Maciej Damięcki) uda się dodzwonić do kolegi z Grabiny. On przekaże jej, że znajduje się na południu Hiszpanii, a Ala po chwili przekaże telefon Lilce. Mateusz od razu przybierze zachowawczy ton.

Lilka z pomocą Ali ostrzeże Mostowiaka w 1702 odcinku "M jak miłość" 

- Halo, Mati? To ja, nie wściekaj się. Po prostu chciałam cię usłyszeć, upewnić się, że wszystko u ciebie w porządku - powie Lilka, a Mostowiak nie wyda się zachwycony jej telefonem. - Ethan wydzwania do mnie, odgraża się, najgorsze jest to, że wie na jakim statku pracujesz - wykrztusi dziewczyna w 1702 odcinku "M jak miłość". - Nie ma aktualnych informacji, zmieniłem jednostkę... - objaśni Mateusz i wyjdzie na jaw, że bandyta Ethan kłamał w groźbach do Lilki, że zna położenie jej byłego męża.

- Boże, kamień z serca, ale wiesz co Mati? Miej oczy dookoła głowy. Obiecaj mi to, dobra? Proszę - poprosi Lilka. - Dobra, obiecuję - rzuci Mateusz i rozłączy połączenie. Lilka i tak nie przestanie martwić się o chłopaka, mimo że spróbuje go ostrzec. Ta sprawa nie będzie jeszcze zakończona. 

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze