M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Aneta ściągnie psychola Ethana do Polski? Niebezpieczna intryga Chodakowskiej doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-19 9:24

Aneta (Ilona Janyst) w 1702 odcinku "M jak miłość" będzie myślała, że pomaga Lilce (Monika Mielnicka) w przechytrzeniu Ethana (Paweł Roman), który cały czas grozi dziewczynie. Szantażuje byłą żonę Mateusza (Krystian Domagała) i jej grozi. Dlatego Aneta w 1702 odcinka "M jak miłość" każe jej ostro zagrać z Ethanem, aż popamięta. Dopiero Olek (Maurycy Popiel) uświadomi żonie, co tak naprawdę robi. Przecież Chodakowska tym bardziej podjudzi mężczyznę do zemsty i ponownego pojawienia się w Polsce. Sprowadzi na rodzinę tragedię? Zobacz ZWIASTUN 1702 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Aneta rozkaże Lilce wziąć się w garść i przestać się bać. Ethan pokazał już na co go stać, bo to on doprowadził do strzelaniny w bistro i postrzału Franki (Dominika Kachlik). Lilka wyda się ewidentnie przerażona, tym bardziej, że mężczyzna zapewni ją, iż dorwie Mateusza na statku i zrobi mu poważną krzywdę. - Weź się w garść, nie możesz być taką cielęciną... Postaw się! Skoro on ci grozi, zrób to samo! - powie ostro Aneta w 1702 odcinku "M jak miłość" i wymyśli, że Lilka ma skłamać, że zabrała pendrive chłopakowi, na którym zgromadziła pogrążające go pliki. I faktycznie, Lilka zrobi dokładnie to, co wymyśli cwana Chodakowska. Przy okazji rozmowy telefonicznej, skłamie Ethana. 

- Powinieneś o czymś wiedzieć... Kiedy byliśmy jeszcze razem, przegrałam sobie na pendrive’a dane z twojego komputera - powie Lilka w 1702 odcinku "m jak miłość". - Nie wierzę ci... Kłamiesz! - wypali chłopak, ale zajdą w nim duże wątpliwości. - Chcesz się przekonać? Proszę bardzo! Tylko się zbliż do Mateusza, to zobaczysz... - dopnie swego Lilka i uda pewną siebie. 

Olek świadomi Anecie, do czego doprowadzi jej pseudo cwana intryga w 1702 odcinku "M jak miłość" 

Chodakowska z dumą oznajmi mężowy, że kazała Lilce szantażować Ethana. Lekarz od razu wypunktuje bezmyślność jej planu i nieodpowiedzialność. 

- Co, jeśli on przyjedzie, żeby tego pendrive’a szukać? - zapyta Olek, sugerując, że bandyta wróci do Warszawy, by odzyskać pliki, które mogą go pogrążyć, chociaż takie oczywiście nie istnieją i Lilka tylko skłamała. - Jezus, Maria… o tym nie pomyślałam! (…) Masz rację, zachowałam się jak idiotka! Przecież ten facet to nieobliczalny szaleniec… - powie przerażona Aneta w 1702 odcinku "M jak miłość" i uświadomi sobie, że jej niebezpieczna intryga wymknęła się spod kontroli. Ethan faktycznie może chcieć zjawić się w Polsce i dopilnować, by Lilka oddała mu rzekome dowody na jego szemrane interesy. 

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Najnowsze