M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Ala padnie na widok Mateusza! Umięśniony Mostowiak rzuci na kolana przyjaciółkę żony - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-11 20:56

Ala (Alicja Ostolska) w 1692 odcinku "M jak miłość" oniemieje na widok seksownego Mateusza (Krystian Domagała), na którego wpadnie w Grabinie. Obejrzy kolegę z każdej strony i śmiało rzuci, że zmienił się nie do poznania! Wrońska tak się napali na byłego męża Lilki (Monika Mielnicka), że nie pozwoli mu odejść i od razu zwerbuje go na randkę. W 1692 odcinku "M jak miłość" Ala zacznie się ostro spoufalać z chłopakiem, chociaż nigdy wcześniej nie wykazywała większego zainteresowania wnukiem Barbary (Teresa Lipowska), Zobacz WIDEO z tej sceny.

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ala padnie na widok odmienionego Mateusza w 1692 odcinku "M jak miłość"! Wrońska przyjedzie do Grabiny na imieniny wujka i przez przypadek natknie się na biegającego Mateusza. Dziewczyna nie ukryje zachwytu sylwetką chłopaka, którego od dawna nie widziała. - No cześć, dawno cię nie widziałam - przywita się Wrońska w 1692 odcinku "M jak miłość" i zacznie oglądać Mostowiaka. - Nooo, zmieniłeś się, bardzo. I to po prostu nie do poznania. Jakie mięśnie w ogóle! Ćwiczysz coś? - zapyta się bez ogródek, a lekko skrępowany Mateusz przytaknie.

Ala zaprosi kolegę na randkę w 1693 odcinku "M jak miłość"

Siostrzenica księdza nie będzie tracić czasu. Chociaż zauważy speszenie kolegi, od razu zaciągnie go na randkę. - Pod tym względem się nic a nic nie zmieniłeś. Jaki nudziarz był, taki jest. Zaczekaj, trzeba cię troszkę rozruszać. Chodź! Chodź, nie gryzę! Idziemy! - Ala zaciągnie Mostowiaka i zaproponuje sok i przekąski. Wywiąże się między nimi intymna rozmowa, a Ali tak spodoba się chłopak, że postanowi oczernić w jego oczach Lilkę, by chłopak wiedział, że wpędziła się w kłopoty. Od razu zasugeruje mu, że powinien odwiedzić ją w Grabinie, by spędzić trochę czasu sam na sam.

- (...) Na winko, owszem, zaprosiłabym się, ale do Warszawy. Tam byśmy mieli dużo więcej luzu niż tutaj - będzie flirtować Ala w 1692 odcinku "M jak miłość". - A po co? - zapyta się Mostowiak. - No jak to po co? Chyba lepiej niż tkwić tutaj i wspominać. Kiepsko to wszystko wyszło z tą całą Lilką. Myślałam, że wiesz, że wasz związek to taki na całe życie, a wy już po rozwodzie... Karma wraca i powiem ci, że Lilka naprawdę słono za to wszystko płaci. A ten Ethan? Wiesz jakim on popaprańcem się okazał? Co on w ogóle wyprawia! Uprzykrza jej życie... - Ala sprzeda Mateuszowi wszystkie plotki, a on po namyśle faktycznie przyjmie jej propozycję i przeniesie się do stolicy.

Mateusz w 1692 odcinku "M jak miłość" zobaczy byłą żonę w fatalnym stanie, na własne oczy zobaczy, że sobie nie radzi. Zdecyduje się nawet na pożyczkę dla Lilki, ale nadal nie będzie chciał wchodzić z nią w rozmowę. Ala przypilnuje, by Mostowiak zajął się nią, a nie byłą żoną.

M jak miłość, odcinek 1692: Ala padnie na widok odmienionego Mateusza. Umięśniony Mostowiak nieźle się speszy
Najnowsze