M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Zniesmaczona Ala wyprze się Lilki nieudaczniczki i weźmie się za Mateusza. Zbajeruje Mostowiaka - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-07 11:53

Ala (Alicja Ostolska) z "M jak miłość" kiedyś przyjaźniła się z Lilką (Monika Mielnicka) i Ewką (Jowita Chwałek), a dziewczyny tworzyły zgraną paczkę. Niestety w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) została tylko Ala Wrońska, a kontakt z koleżankami się ukrócił. Lilka po zdradzie Mateusza (Krystian Domagała) spróbuje odnowić kontakt z przyjaciółką, ale Ala nie da rady ukryć, że bardziej interesuje ją młody Mostowiak niż koleżanka! Lilka w 1692 odcinku "M jak miłość" na własne oczy przekona się, że Alę i Mateusza łączy coś więcej... Zostanie potraktowana jak piąte koło u wozu!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ala na całego weźmie się za Mateusza. Nie będzie jej przeszkadzał fakt, że Mostowiak rozwiódł się z jej niegdyś najlepszą przyjaciółką. Nie da się ukryć, że to Lilka zdradziła męża z kochankiem Ethanem (Paweł Roman), więc Mostowiak może spotykać się z kim i jak chce. W 1692 odcinku "M jak miłość" wnuk Barbary (Teresa Lipowska) wpadnie na siostrzenicę księdza (Maciej Damięcki) w Grabinie, gdzie usłyszy śmiałą propozycję wyprowadzki do Warszawy. 

- Cześć, dawno cię nie widziałam - przywita się Ala, kiedy natknie się na Mateusza na wsi. - Nooo, zmieniłeś się, jesteś nie do poznania. Jakie mięśnie w ogóle! Ćwiczysz coś? - zapyta się Wrońska pod ogromnym wrażeniem widoku Mostowiaka. Nie powstrzyma się i zaprosi byłego męża Lilki na ganek do wujka i poczęstuje go sokiem.

- (...) Na winko, owszem, zaprosiłabym się, ale do Warszawy. Tam byśmy mieli dużo więcej luzu niż tutaj - będzie flirtować Ala. - A po co? - zapyta się Mostowiak. - No jak to po co? Chyba lepiej niż tkwić tutaj i wspominać. Kiepsko to wszystko wyszło z tą całą Lilką. Myślałam, że wiesz, że wasz związek to taki na całe życie, a wy już po rozwodzie... Karma wraca i powiem ci, że Lilka naprawdę słono za to wszystko płaci. A ten Ethan? Wiesz jakim on popaprańcem się okazał? Co on w ogóle wyprawia! Uprzykrza jej życie... - będzie plotła Ala, ale Mateusz jej przerwie.

Mateusz skorzysta ze śmiałej propozycji Ali i w 1692 odcinku "M jak miłość" przeniesie się do Warszawy! Przyłapie ich Lilka!

Ala wymyśli plan, jak zwerbować Mateusza bliżej siebie. Doradzi mu rozmowę z Kingą i zapytanie, czy mógłby zamieszkać w mieszkanku przy bistro, które stoi puste. - (...) Kto się lepiej tobą zajmie niż dawna kumpela?! - zapyta się dziewczyna i przytuli Mostowiaka. Ostatecznie chłopak zgodzi się na wyjazd i razem pojadą do stolicy. Ledwo Mateusz rozgości się w Warszawie, do bistro wpadnie zapłakana Lilka. 

- Boże, Lilka, co się stało? - zapyta się Ala, kiedy Lilka wpadnie za zaplecze bistro cała we łzach. - Ethan to psychopata! Oskarża mnie, że ukradłam mu pieniądze, grozi mi, ja już naprawdę nie wiem, co mam robić! - wykrztusi z siebie załamana dziewczyna. - Idź na policję - odpowie beznamiętnym tonem Wrońska. - To jeszcze bardziej go nakręci! On po prostu boi się, że powiem komuś o tym, co o nim wiem - wyjaśni była żona Mostowiaka, po czym porosi koleżankę o pomoc i pożyczenie pieniędzy. Wrońska nie poratuje jej banknotami, ale zrobi to Mateusz, który wyłoni się zza drzwi.

- A co on tu robi? - zapyta się zaszokowana dziewczyna. - Mieszka - skwituje Ala w 1692 odcinku "M jak miłość". Lilka od razu spostrzeże, że dawną przyjaciółkę i byłego męża łączy coś więcej. Jej życie niebywale się zmieni. Kiesyś miała wszystko, a teraz Ala będzie flirtować z Mateuszem, którego wcale nie przestała kochać! 

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze