M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Upodlona Lilka będzie żebrać o pieniądze na jedzenie! Każdy ją pogoni! - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-07 11:13

W 1692 odcinku „M jak miłość” Lilka (Monika Mielnicka) pokaże się w najgorszym stanie. Rozżalona, zapłakana i rozhisteryzowana wpadnie do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i zacznie błagać Alę (Alicja Ostolska) o pieniądze! W 1692 odcinku „M jak miłość” wyjdzie na jaw, że dziewczyna kompletnie sobie nie radzi i nie ma grosza, a szantaż byłego kochanka Ethana (Paweł Roman) nie pomoże. Ala nie da koleżance potrzebnej sumki, ale poratuje ją kanapką. Nie ukryje zażenowania całą sytuacją w knajpce. To dopiero początek szokujących scen w bistro!

"M jak miłość" odcinek 1692 - wtorek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka w 1692 odcinku „M jak miłość” pokaże się w fatalnym stanie, będzie zrozpaczona i przyzna się, że nie ma za co żyć! Cała w płaczu wpadnie do bistro, ale nie będzie miała pojęcia, że koleżanka Ala nie jest w pracy sama. Wrońska zaprosi do mieszkania przy knajpce Kingi Mateusza (Krystian Domagała), który chcąc wyrwać się z Grabiny, przyjmie propozycję wyprowadzki. Siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) była kiedyś blisko z Lilką, ale teraz zdecydowanie bardziej zainteresuje się jej byłym mężem.

- Boże, Lilka, co się stało? - zapyta się Ala, kiedy Lilka wpadnie za zaplecze bistro cała we łzach. - Ethan to psychopata! Oskarża mnie, że ukradłam mu pieniądze, grozi mi, ja już naprawdę nie wiem, co mam robić! - wykrztusi z siebie załamana dziewczyna. - Idź na policję - odpowie beznamiętnym tonem Wrońska. - To jeszcze bardziej go nakręci! On po prostu boi się, że powiem komuś o tym, co o nim wiem - wyjaśni była żona Mostowiaka.

- Ala, mogłabyś mi pomóc? Pożyczyłabyś mi trochę pieniędzy? Ja już naprawdę nie mam kasy. (...) Jakieś sto, dwieście złotych, ale oddam! Jak tylko znajdę pracę. Wiem, wiem, ciężko mi z tym idzie, ale oddam! Znajdę i oddam! Teraz to nawet nie mam za co kupić sobie jedzenia - przysięgnie zdesperowana Lilka, ale Ala nie bardzo przejmie się jej opowieściami.

Wrońska nie ukryje zniesmaczenia całą sytuacją w knajpce, histerią koleżanki, z którą kiedyś była blisko, a teraz stanie przed nią twarzą w twarz i będzie błagać o pieniądze na jedzenie... Siostrzenica księdza nie podaruje jej potrzebnej sumki, ale za to poczęstuje ją kanapkami. Żadna z nich nie domyśli się, że całą rozmowę słyszy Mostowiak. - Ja ci pożyczę - wypali Mateusz, położy przed Lilką pieniądze i odejdzie. Ala wyda się nieco zmieszana i wyjaśni byłej przyjaciółce, że Mateusz zamieszkał w Warszawie. Lilka nie ukryje zaskoczenia faktem, że koleżanka i były mąż są tak blisko... Zdradzamy, że ta znajomość jeszcze się rozwinie, a Ala zauważy, jak fajnym chłopakiem jest dobry i pomocny Mateusz. 

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze