M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Ala uwiedzie Mateusza! Tego już nie da się ukryć - ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) po prostu uwiedzie Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała)! Po raz pierwszy pokazane zostały sceny, w których śliczna siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) używa swojego całego uroku, aby były mąż niewiernej Lilki (Monika Mielnicka) był cały jej! O tym, że ta piękna para - Mateusz i Ala - będą razem pisaliśmy jako pierwsi, bo młodzi aktorzy pojawili się razem na imprezie z okazji prezentacji jesiennej ramówki TVP. I w 1692 odcinku zobaczymy to na własne oczy! Czy dzięki Ali Mateusz zostanie w "M jak miłość" na dłużej? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Mateusz w 1692 odcinku "M jak miłość" spotka Alę przypadkiem. Wygląda jednak na to, że ten jeden spacer odmieni jego życie! Ala na widok Mostowiaka znów zacznie się uśmiechać, a czarowi, jaki roztoczy przed przy przyjacielem, naprawdę trudno będzie się oprzeć. Ostatecznie ta piękna para wyląduje przytulona do siebie z kieliszkami pełnymi wina  Mateusz znów zacznie się uśmiechać! Czy dzięki Ali zostanie w serialu na dłużej?  

O tym, że Mateusz w "M jak miłość" zwiąże się z Alą pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Domagała z Ostolską wspaniale bawili się razem na imprezie ramówkowej TVP i wygląda na to, ze to samo zrobią już w 1692 odcinku serialu. Czy dzięki Ali Lilka nareszcie pójdzie w odstawkę i Mateusz znów będzie szczęśliwy?

- Cześć, dawno cię nie widziałam - uśmiech z jakim powita Mateusza Ala w 1692 odcinku "M jak miłość" wart będzie "milion dolarów"!

Po spacerze w 1692 odcinku "M jak miłosć" Mateusz i Ala zasiądą razem z winkiem i zaczną po raz pierwszy od dawna rozmawiać. Mostowiak znów będzie wyglądał na szczęśliwego!

- Pogadajmy o nas, bo kto się lepiej tobą zajmie, niż dawna kumpela - zaoferuje Ala i wtuli się w ramię Mateusza

Jeżeli Mostowiak w "M jak miłość" ma zapomnieć o Lilce to zrobi to na pewno, dzięki ślicznej Ali!

Podoba Wam się Ala jako kandydatka na nową żonę Mateusza? Dajcie znać w sondzie pod WIDEO! 

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Sonda
Ala w "M jak miłość" to dobra partia dla Mateusza?
Najnowsze