M jak miłość

Marcin z M jak miłość rozwiedzie się z Izą, a Mikołaj Roznerski pierwszy raz mówi o nowej miłości! Już się wyszalał i ma wymarzoną kobietę - ZDJĘCIA

2023-07-05 8:56

Mikołaj Roznerski jako Marcin z "M jak miłość" ma przed sobą rozwód z Izą, więc po rozstaniu z Adrianą Kalską ich ekranowe małżeństwo dobiegnie końca w nowym sezonie! Powstały już pierwsze sceny z rozprawy rozwodowej Izy i Marcina, czyli będzie już czego zbierać z ich związku i rodziny. Prywatnie Roznerski od czasu rozstania z Kalską jak ognia unikał odpowiedzi na pytania o to, z kim teraz się spotyka czy znów jest zakochany czy znalazł już tę jedyną kobietę. Teraz jednak znany aktor z "M jak miłość" zrobił wyjątek i wyznał, że już się wyszalał, inaczej patrzy na życie i ma kobietę, z którą pragnie stworzyć poważny związek. Sprawdź, co jeszcze ujawnił Roznerski.

Czy prywatnie Mikołaj Roznerski po rozstaniu z Adrianą Kalską znów jest zakochany i znalazł tę jedyną kobietę?

Znany z "M jak miłość" Mikołaj Roznerski w nowym sezonie serialu oficjalnie rozstanie się z Adrianą Kalską na ekranie! Iza i Marcin rozwiodą się i tym samym zakończy się ich ekranowe małżeństwo. Po tym jak aktorzy z "M jak miłość" zdecydowali się na rozstanie w życiu prywatnym jeszcze przez kilka miesięcy Chodakowscy stanowili zgraną, kochająca się parę. Ale w minionym sezonie Iza tak bardzo zatraciła się w pracy w redakcji "Głosu Gródka", w uczuciach do Radka (Philippe Tłokiński), który wmówił jej, że są sobie przeznaczeni, że dopuściła się zdrady. A potem bezczelnie zażądała rozwodu! Nie chciała pójść z Marcinem na terapię, ratować ich rodziny przed rozpadem!

To już pewne, że rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach rozegra się na oczach ich bliskich! Mimo, że dwa lata temu Chodakowscy cudem uniknęli rozwodu, po tym jak Marcin niesłusznie oskarżał Izę o zdradę z Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg), to wiele wskazuje na to, że tym razem będzie inaczej. W jednym z ostatnich wywiadów Mikołaj Roznerski nazwał już ekranową Izą "byłą" żoną Marcina i tym samym potwierdził, że para się rozwiedzie.

Poza tym Roznerski i Kalska w nowych odcinkach "M jak miłość" nie będą grali już tak wielu scen razem. Iza skupi się na kochanku Radku, który da jej dużo szczęścia, a Marcin pozbiera się po rozwodzie dzięki tancerce erotycznej Kamie (Michalina Sosna). Zresztą nie tylko ona będzie ważną kobietą w nowym życiu Marcina!

Prywatnie Mikołaj Roznerski od czasu rozstania z Adrianą Kalską nie chciał komentować spraw sercowych. Wystarczy, że wszyscy żyją miłosnymi zawirowaniami Marcina z "M jak miłość". Ale właśnie aktor udzielił wywiadu, w którym wyznał, że nadal jest sam, ale szuka tej jedynej. - Wciąż szukam miłości na całe życie i zazdroszczę tym, którym się udało zbudować z drugą osobą taką więź - powiedział w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium".

Kiedy Roznerski usłyszał pytanie dlaczego dotąd rozpadały się jego związki, dlaczego rozstał się z Kalską, wspomniał, że popełnił sporo błędów. Powiedział też, że ma wymarzoną kobietę. - Nie da się ukryć, że pęd w jakim żyjemy i skupienie na sobie dominuje. W tym wszystkim zapominamy o tym co ważne, a właściwie najważniejsze. Dzisiaj już potrafię określić czego chcę. Wiem, że kobieta musi być sobą, znać własną wartość, dbać o siebie i być dla mnie partnerką. Powinna też chcieć wspólnie budować domowe ognisko. Bo atrakcyjność przemija, a zostają wartości - zaznaczył aktor z "M jak miłość".

Z ust Roznerskiego padło też zapewnienie, że zależy mu na poważnym związku, który zwalczy nawet problemy. - Wybawiałem się już, wyszalałem i dzisiaj inaczej patrzę na życie. Dojrzałem i wiem, czego chcę. Jeszcze kilka late temu nie czułem się tak, jak teraz - dodał.

Mikołaj Roznerski wraz z dziećmi zaprasza na nowy sezon "M jak miłość"
Listen on Spreaker.
Najnowsze