M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Iza wypięknieje przy Radku jeszcze bardziej! Wreszcie zniknie wieczne udręczony wyraz twarzy żony Marcina - ZDJĘCIA

2023-07-02 11:36

Iza (Adriana Kalska) w nowym sezonie "M jak miłość" nie będzie już tą samą kobietą, która w ostatnich odcinkach przed przerwą wakacyjną ze zbolałą miną, grymasem rozpaczy ciągle wypisanym na twarzy, działała na nerwy wielu widzom. Najnowsze zdjęcia Adriany Kalskiej zza kulis "M jak miłość" dowodzą, że Iza wypięknieje przy Radku (Philippe Tłokiński). Zaślepiona miłością do nieobliczalnego kochanka, który nie pokazał jeszcze na co go stać, Iza wprost będzie promieniała ze szczęścia. Ale jak długo potrwa ta miłosna sielanka niewiernej żony Marcina (Mikołaj Roznerski)? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA odmienionej Izy.

Tak zmieni Izę miłość do Radka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023

Twarz Izy w nowym sezonie "M jak miłość" będzie błyszczała szczęściem, a serce Chodakowskiej wypełni miłość do Radka, który przebiegłymi gierkami, sprytną manipulacją wmówił żonie Marcina, że są sobie przeznaczeni! Niestabilna emocjonalnie, podatna na wpływ kochanka Iza w ostatnich odcinkach "M jak miłość" naiwnie uwierzyła, że Radek się o nią troszczy. Nawet kiedy kochanek Izy odsłonił prawdziwą twarz i niemal żądał od niej, żeby przyznała się dzieciom do romansu, ona była przekonana, że Radek w taki właśnie sposób o nią dba. A prawda jest taka, że wyrachowany, zły do szpiku kości Radek postanowił doprowadzić do cierpienia dzieci Izy i Marcina, żeby nie było już czego zbierać z ich rodziny! 

Na razie wiele wskazuje na to, że Iza w "M jak miłość" po wakacjach 2023 nie przejrzy na oczy, nie zorientuje się jaki naprawdę jest Radek. Co więcej, rozwód Izy i Marcina wydaje się nieunikniony, bo zostały już nakręcone sceny w sądzie z rozprawy rozwodowej Chodakowskich. Poza tym w ostatnim wywiadzie Mikołaj Roznerski mówił o Izie jako byłej żonie Marcina, Philippe Tłokiński co jakiś czas musi się tłumaczyć z okrutnego zachowania Radka. Doszło już nawet do tego, że aktor z "M jak miłość" dostawał pogróżki, że jego bohater nie odczepił się jeszcze od Izy. 

Na planie "M jak miłość" powstały właśnie zdjęcia szczęśliwej, promiennej Izy, na której twarzy nie widać już tego drażniącego grymasu bólu, cierpienia. Od kiedy w małżeństwie Chodakowskich zaczęło się psuć, Iza ze skwaszoną miną, łzami w oczach działała na nerwy wielu widzom. Czy to za sprawą delikatnego, rozświetlającego makijażu Adriany Kalskiej, czy też miłości do Radka, w nowym sezonie "M jak miłość" w wyglądzie Izy zajdzie ogromna zmiana.

M jak miłość. Bezczelna Iza odegra przed Marcinem szlachetną żonę, która dba o dobro dzieci!
Najnowsze