M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Szczęście Izy i Radka nie potrwa długo. Bezduszny kochanek będzie tylko udawał jak o nią dba - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-09 20:20

W 1729 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nie zazna szczęścia z Radkiem (Philippe Tłokiński), którymi różnymi sposobami spróbuje jej udowodnić jakim jest czułym, wspierającym kochankiem, ale tak naprawdę wyjdzie z niego bezduszny drań. Radkowi nie wystarczy już tylko to, że Iza odeszła od Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci. Dla niego kolejnym etapem romansu z Chodakowską w 1729 odcinku "M jak miłość" będzie doprowadzenie do zniszczenia więzi Izy z synem Szymkiem (Staś Szczypiński) i córką Mają (Laura Jankowska). Jak to zrobi? Będzie udawał przed Izą jak o nią dba, a pod maską fałszywego uśmiechu realizował okrutny plan. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z 1729 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza w 1729 odcinku "M jak miłość" poniesie karę za romans z Radkiem, którego dała się zdominować do tego stopnia, że kochanek wmówił jej jak wielka łączy ich miłość i że są sobie przeznaczeni. U boku Radka, który w krótkim czasie rozkochał ją w sobie, sprawił, że zdradziła i porzuciła Marcina, nie będzie jednak ją czekało nic dobrego. Niewierna Chodakowska przekona się o tym już w 1729 odcinku "M jak miłość". Zamiast szczęście w ramionach Radka, będzie czuła dojmujące wyrzuty sumienia, ból, że przez nią dzieci tak bardzo cierpią. Nie jest przecież wyrodną matką, której nie obchodzi los Szymka i Mai. Wręcz przeciwnie, nie zdoła spokojnie budować związku z Radkiem na krzywdzie syna i córki.

Kochanek Izy w 1729 odcinku "M jak miłość" zauważy, że może mu się wymknąć w każdej chwili. - Odbieram dzisiaj dzieci ze szkoły i spędzę z nimi cały dzień. Szymek na pewno będzie pytał kiedy wrócę do domu... - powie Iza drżącym głosem. Radek, czule ją przytulając, zapewni o swoim wsparciu. Ale to tylko pozory, bo będzie próbował wymusić za Izie przyznanie się dzieciom do romansu. - Dlaczego uważam, że najwyższa pora podjąć decyzję. Takie odkładanie, przeciąganie nie jest dla nikogo dobre. Ani dla ciebie, ani dla dzieci. Po prostu powiedz im prawdę!

Udręczona, rozchwiana emocjonalnie Iza w 1729 odcinku "M jak miłość" zaprotestuje, bo rada Radka wyda jej się niedorzeczna. - Dzieci nie są na to gotowe... A dzieci są dla mnie najważniejsze...

- Nawet najgorsza prawda jest lepsza niż takie zawieszenie, niepewność. Poza tym dzieci czują, widzą, co się dzieje - doda kochanek Izy, który w 1729 odcinku "M jak miłość" będzie z boku z szyderczym wyrazem twarzy obserwował jak ona na własne życzenie rozbija wspaniałą rodzinę. - Radek, wiem! Ale nie mogę tego zrobić bez porozumienia z Marcinem... - zakończy temat Iza. Tym razem kochankowi nie ulegnie, ale to nie zmienia faktu, że bezwzględny Radek będzie miał na nią coraz gorszy i większy wpływ.

M jak miłość. Marcin wypomni Izie do czego doprowadziła ich dzieci! Nie zgodzi się na terapię
Listen on Spreaker.
Najnowsze