M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Iza wprowadzi się do Radka tylko pod jednym warunkiem. Chodakowska postawi kochankowi ultimatum - ZDJĘCIA

2023-05-03 9:18

W 1732 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Iza (Adriana Kalska) wprowadzi się do Radka (Philippe Tłokiński) i będzie wiodła z nim życie pod jednym dachem, ale pod pewnym warunkiem! Kochanek Chodakowskiej pomyśli, że ma ją właściwie w garści. Przecież małżeństwo z Marcinem (Mikołaj Roznerski) pozostaje jedynie na papierze, a dzieci przyzwyczaiły się do nieobecności matki w domu. W 1732 odcinku "M jak miłość" Iza przyzna jednak, że wspólne mieszkanie z Radkiem wchodzi w grę, ale tylko jeśli zgodzi się spełnić jej ultimatum. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 18.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1732 odcinku "M jak miłość" Radek będzie przekonany, że Iza zostanie z nim w mieszkaniu, na dobre opuści wspólne lokum z Marcinem i wprowadzi się do niego na stałe. Dziennikarz skrzętnie bajerował Chodakowską, aż w końcu doszło do seksu, a potem pewnych komplikacji. Marcin zażądał rozwodu, ale zdradzamy, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" postanowi zawalczyć o małżeństwo i zaproponuje terapię. Żona wyda się jednak nieustępliwa, bo w głowie na dobre zagości kochanek, w pewnym stopniu manipulujący faktami. Detektyw też nie będzie w nieskończoność opłakiwać sytuacji z żoną, a do jego życia powróci seksowna tancerka Kama (Michalina Sosna), którą zachwycą się Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński). 

Niemniej jednak, Radek postara się zrobić wszystko, byle zatrzymać Izę u siebie. W 1732 odcinku "M jak miłość" usłyszy wyraźnie, że szansa wspólnej przyszłości i mieszkania razem jest, ale istnieją też pewne warunki... Mężczyzna przestraszy się, kiedy Iza zacznie zbierać się do wyjścia.

- Ale co ty właściwie chcesz zrobić? - cytuje słowa zdenerwowanego Radka portal światseriali.interia.pl. - Chyba nie wracasz do domu? - dopyta dziennikarz. 

- Na razie wszystko zostanie tak, jak jest - oznajmi Chodakowska, a mężczyźnie nie spodoba się taki obrót sprawy. Iza zacznie się tłumaczyć kochankowi, że chodzi o dzieci, o to, że nie chce ich okłamywać i zwodzić. Ta wersja raczej nie bardzo przekona Radka, bo chciałby jak najszybciej ułożyć sobie nowe życie z ukochaną, mimo iż ta nie ma nawet rozwodu. 

Ultimatum Izy w 1732 odcinku "M jak miłość" 

- Nie mogę powiedzieć dzieciom o nas prawdy, nie są na to gotowe. Rozmawialiśmy o tym, chcę im dać trochę czasu - powie Iza, ale Radek poprosi o konkretną datę, której mógłby się trzymać. 

- Ile czasu? - dziennikarz stanie się nieugięty. 

- Do wakacji - wyjaśni Chodakowska. 

Właśnie wtedy w 1732 odcinku "M jak miłość" Iza postawi swoje warunki. Radek usłyszy, że istnieje szansa na wspólne mieszkanie, ale na pewno nie wydarzy się to przed wakacjami. Iza każe mu czekać na rozwój wydarzeń i aż ona poukłada swoje sprawy rodzinne. 

- Do wakacji nie przeniosę się do ciebie i do wakacji nie powinniśmy się spotykać. (...) Nie chcę oszukiwać dzieci, a prawdy nie mogę im powiedzieć, więc... To moja ostateczna decyzja - powie stanowczo Iza, a Radek zrozumie, że musi na nią poczekać, o ile w ogóle ta relacja ma rację bytu. 

M jak miłość. Iza zostawi Marcina i dzieci dla Radka! Straci rodzinę na własne życzenie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze