M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Przyjaciółka Marcina zauroczy Szymka i Maję. Wezwą Izę, żeby zobaczyła piękną Kamę - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-02 21:31

W 1732 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) przedstawi dzieciom, Szymkowi (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska) swoją przyjaciółkę, która wniesie dużo radości do życia Chodakowskich. I to w momencie, kiedy Szymek i Maja będą rozpaczliwie przeżywać rozpad małżeństwa Marcina i Izy (Adriana Kalska). Uśmiechnięta, pełna energii i do tego urocza Kama (Michalina Sosna), striptizerka, którą Chodakowski nie raz wybawił z kłopotów, teraz zauroczy jego dzieci. Do tego stopnia, że Szymek w 1732 odcinku "M jak miłość" wezwie Izę do cukierni babci Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), by zobaczyła jak się świetnie bawią. Jaka będzie reakcja Izy na Kamę z Marcinem? Zobacz to na ZDJĘCIACH!

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 18.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dzieci Izy i Marcina w 1732 odcinku "M jak miłość" znów zaczną się śmiać! Radość, która zapanuje u Chodakowskich podczas rodzinnego spotkania w cukierni Aleksandry i Iwony (Hanna Śleszyńska), to zasługa Kamy, klientki agencji detektywistycznej Marcina i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), której znów będą pomagali. Właśnie Chodakowskiego w 1732 odcinku "M jak miłość" striptizerka znów poprosi o pomoc, a on nie odmówi. Towarzystwo Kamy będzie dla Marcina wybawieniem od problemów z dziećmi, które mocno przeżyją rozstanie z Izą. Do tego on sam będzie potrzebował kogoś, kto wywoła uśmiech na jego twarzy.

Kama w 1732 odcinku "M jak miłość" od pierwszego spotkania z Szymkiem i Mają, złapie z dzieciakami świetny kontakt. 7-letni syn i 5-letnia córka Chodakowskiego od razu zauważą jej promienny uśmiech, piękny, błyszczący, choć nieco za skąpy strój. W oczach dzieci Kama będzie się wyglądała jak księżniczka, czy dobra wróżka, którą zesłał im los, by świetnie się z nią bawili. W cekinowej mini, wyzywającej bluzeczce Kama zrobi też spore wrażenie na Marcinie, który jednak w 1732 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie traktował ją tylko jak klientkę agencji.

Przyjaciółka Marcina w 1732 odcinku "M jak miłość" wzbudzi też zainteresowanie Aleksandry, która będzie się bacznie jej przyglądała. Ale najlepsze nastąpi gdy Szymek chwyci za telefon i zadzwoni po Izę. Niewierna żona Marcina przyjedzie do cukierni zobaczyć się z dziećmi, które od razu rzucą się jej w ramionach. Szczęśliwe, radosne, uśmiechnięte, jakich nie widziała od dawna. I to wszystko będzie zasługa Kamy.

Jaka będzie reakcja Izy na przyjaciółkę Marcina, która w 1732 odcinku "M jak miłość" podbije serca dzieci? W przeciwieństwie do jej kochanka Radka, którego Szymek i Maja delikatnie mówiąc nie lubią... Iza pożałuje, że odeszła od Marcina? Zrozumie, że bez niej mężowi i dzieciom będzie lepiej? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
M jak miłość. Szymek zobaczy jak Maja płacze przez rozwód Izy i Marcina. Pocieszy młodszą siostrę - WIDEO
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze