M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Córka Izy i Marcina przez ich rozwód będzie wymagała pomocy psychologa! Z Mają będzie jeszcze gorzej niż z Szymkiem

2023-04-25 22:02

W 1729 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zaniepokoi się zachowaniem Mai (Laura Jankowska), która także bardzo przeżyje jego rozstanie z Izą (Adriana Kalska), rozwód, który w zasadzie będzie już przesądzony! Co prawda Chodakowscy nie powiedzą dzieciom, że nie będą już razem, ale 5-letnia Maja i 7-letni Szymek (Staś Szczypiński) wyczują, że w rodzinie dzieje się coś złego. Oczywiście Iza w 1729 odcinku "M jak miłość" zbagatelizuje problemy córki. Mimo, że Marcin w 1729 odcinku "M jak miłość" poprosi niewierną żonę, żeby poszli na terapię rodzinną, zgłosili się po pomoc do psychologa, Iza odmówi. Czy Marcin sam zdoła pomóc Mai, którą zrani rozstanie rodziców?

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dzieci Izy i Marcina w 1729 odcinku "M jak miłość" nie dadzą się tak łatwo oszukać! Po wyjeździe matki do Gródka, po tym jak z ust Marcina padła zapowiedź rozwodu z Izą po jej zdradzie z Radkiem (Philippe Tłokiński), stało się jasne, że wcześniej czy później będą musieli powiedzieć Mai i Szymkowi prawdę. Zanim jednak zdobędą się na szczerość, Chodakowscy będą udawali przed córką i synem, że wszystko jest w porządku, że ich rozłąka nie potrwa długo.

Jednak w 1729 odcinku "M jak miłość" ani Szymek, ani Maja nie uwierzą, że Iza do nich wróci, że mam znów będzie z nimi w domu, że pogodzi się z tatą i będzie jak dawniej. To co będzie się działo między Chodakowskimi, boleśnie wpłynie na ich dzieci. Do tej pory tylko Szymek zauważał to, co rodzice chcieli przed nimi ukryć. Ale teraz okaże się, że Maja także dostrzega i czuje więcej, niż można by się spodziewać po 5-latce.

Dla Marcina w 1729 odcinku "M jak miłość" alarmujące będą złe sny, które niemal każdej nocy będą budziły Maję ze łzami w oczach. A kiedy Iza wreszcie przypomni sobie o dzieciach, Chodakowski uprzedzi żonę, że z Mają jest coraz gorzej. - Dzieci coraz bardziej przeżywają całą tę sytuację. Maja ma w nocy koszmary i to nie jest pojedynczy incydent - Marcin będzie przekonany, że Iza podzieli jego troskę o córkę. Ale ona zlekceważy problemy z Mają. - Będziemy musieli jakoś jej pomóc. Może jakaś konsultacja psychologiczna? - rzuci od niechcenia.

Nic dziwnego, że w 1729 odcinku "M jak miłość" Marcin zacznie błagać Izę, żeby zgłosili się na terapię do psychologa. Nie tylko oni sami, ale także Maja i Szymek. Będzie się łudził, że uda im się jeszcze uratować małżeństwo i rodzinę przed rozpadem.

- Ja raczej myślałem o terapii, która objęłaby całą naszą rodzinę. Przede wszystkim nas... Iza długo się zastanawiałem nad naszą ostatnią rozmową i nie jest mi łatwo prosić cię o to. Ale terapia kiedyś nam pomogła. Więc może spróbujmy jeszcze raz. Ze względu na dzieci i na to, jak bardzo to przeżywają - Chodakowski będzie gotów wybaczyć Izie zdradę, zacząć wszystko od nowa, lecz ona znów odmówi. - Ja już podjęłam decyzję. Przykro mi, ale chcę rozwodu - uprzedzi męża, którego zdradziła, od którego odeszła do kochanka.

Słowa Izy o rozwodzie z Marcinem w 1729 odcinku "M jak miłość" usłyszy Szymek, który zdecyduje się na ucieczkę, by znów połączyć rodziców.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Listen on Spreaker.
Najnowsze