M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Iza podczas rozwodu z Marcinem dostanie, co chce! Adriana Kalska nie wytrzymała i pokazała specjalny znak zwycięstwa – ZDJĘCIA

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" w nowym sezonie rozwiedzie się z Marcinem (Mikołaj Roznerski) na własnych warunkach?! Jak to możliwe, skoro Chodakowska jest winna rozpadowi rodziny, bo zdradziła męża z pierwszym lepszym Radkiem (Philippe Tłokiński)? A jednak, Adriana Kalska na swoim profilu na Instagramie nie wytrzymała i pokazał wszystkim znak zwycięstwa Izy w "M jak miłość" po wakacjach! Co to oznacza? Sprawdź szczegóły, zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i daj znać w SONDZIE, co o tym myślisz!

M jak miłość. Rozwód Izy i Marcina. To ona weźmie co chce!

Iza w "M jak miłość" zrobiła coś niewybaczalnego. Nie tylko zdradziła Marcina z Radkiem, ale jeszcze się w kochanku zakochała! Zaczęło się zaniedbywanie dzieci, znikanie na całe dnie i noce, amok, nieprzytomne spojrzenia... W pewnym momencie wszyscy zaczęli nawet podejrzewać, że Iza jest po prostu psychicznie chora. Po wakacjach ma się odbyć zapowiadana rozprawa rozwodowa Chodakowskich. Dlaczego Iza na ZDJĘCIACH z planu jest takla szczęśliwa?

Aktualnie na planie "M jak miłość" nagrywane są sceny w sądzie. Widać na nich Izę z Aleksandrą, a nie ma Marcina. W dodatku teściowa i zdradziecka synowa są w najlepszych humorach, przytulone i roześmiane. Jednak największy szok powoduje jedno ZDJĘCIE z serduszkiem!

Iza z "M jak miłość" pokazuje na palcach "V", znany znak zwycięstwa. Co ciekawe, na Chodakowskimi unosi się graficzne serduszko. Co to może oznaczać w praktyce?

Może być tak, że Iza w "M jak miłość" wygra w sądzie opiekę nad dziećmi i wszystko, inne o czym zamarzy, a z jej miłość z Radkiem będzie kwitła. Jest także niewielka, ale jednak taka wersja, że Iza i Marcin otrząsną się Radek, pójdzie precz, a rodzina Chodakowskich zostanie ocalona...

Jak Wy uważacie? Iza i Marcin w "M jak miłość" zejdą się nie będzie rozwodu, czy będziemy patrzeć jak była pani Chodakowska układa sobie życie się z Radkiem? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski zaapelował do fanów o pomoc! Sam nie daje już rady

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Sonda
Czy w "M jak miłość" naprawdę dojdzie do rozwodu Izy i Marcina?
Najnowsze