M jak miłość

Iza w M jak miłość jest chora psychicznie! Wróciła afera z Bosackim. Fani zauważyli jeden ważny szczegół! - ZDJĘCIA

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" to po prostu wariatka? Zdradziła Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński), a co gorsze zaniedbała też dzieci. To nie pierwszy raz, kiedy Chodakowska zamieszana jest w jakąś aferę z mężczyzną psycholem. Tak już było, kiedy miotała się między Marcinem a psycholem Arturem (Tomasz Ciachorowski), później dała się wmanewrować w spisek Bosackiego (Dariusz Kordek). Fani "M jak miłość" dostrzegli wyraźnie objawy zaburzeń psychicznych niestabilnej Izy! Jaka jest prawda na jej temat? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Iza w "M jak miłość" powinna trafić do psychiatryka, bo jest psychicznie chora? 

Z Izą w "M jak miłość" od samego początku były jakieś problemy. Z czasem jej życie ułożyło się u boku Marcina i wydawało się, że stworzą piękną, trwałą rodzinę. W zapomnienie poszedł koszmar z psycholem Arturem, dało się też jakoś poukładać małżonkom sprawy po aferze z Bosackim. No i co? I Iza znów oszalała, tym razem na punkcie Radka. 

Fani "M jak miłość" nie mogą już patrzeć na Izę, a szczególnie jej sceny i ZDJĘCIA z Radkiem. Marcin niewyobrażalnie cierpi, aż w końcu Chodakowski znajdzie się na skraju życia i śmierci!

Kiedy na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się kolejny post o żonie Marcina z kochankiem, w sieci zawrzało. Może fani mają rację, że Iza powinna się leczyć, a nie bawić w dom i romanse?

- Iza której totalnie nie obchodziła rodzina, dzieci nagle próbuje się wybielić jak to ona kocha dzieci i wg Was widz ma to łyknąć jako składną historie? Zero sensownej informacji, co jej się w Marcinie tak strasznie nie podobało (abstrahuję od idiotycznego tłumaczenia się o Bosackim) a co jej się tak strasznie spodobało w Radku. Jeden wielki bezsens. Walczy o dzieci a zapominała o wywiadówkach, uczuleniach, olewała przedstawienia. Jest to w tym momencie postać z pogranicza borderline, niestabilna - a nie postać którą się staramy wybielić scenariuszem. 

- Ta Iza, to jakby rozdwojenie jaźni miała. Płacze za tym co straciła, sa sama z tego zrezygnowała... 🤷‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️

- Oboje siebie warci. Bardzo chwiejna i niezrównoważona postać. Nigdy za nią nie przepadałam, ale teraz to mam dość.

- Coś mi się zdaje, że Iza jeszcze przejedzie się na Radku a ten zamieni się w psychola jkq Artur i wtedy będzie szukać ratunku u Marcina. 👍 Szkoda, że życie prywatne jednak bardzo wpłynęło na ich grę w serialu. A podobno aktor powinien umieć od dzielić życie prywatne od pracy. 🤔

- Już raz kiedyś zostawiła Marcina dla tamtego bydlaka który ja lał potem wrócił Marcin ją przyjął chociaż postąpiła okropnie teraz powtórka z rozrywki . kobieta dno jesli chodzi o rolę , ta kobieta nie zasługuje na miłość ani szacunek druga zdrada i to mając dzieci .

A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie? Iza to wariatka i powinna się leczyć, czy raczej to tylko kolejne usprawiedliwienie jej wyczynów? Daj znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1734: Iza długo nie wytrzyma bez Radka. Nie będzie wiedziała, że jest obserwowana - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Bezczelna Iza odegra przed Marcinem szlachetną żonę, która dba o dobro dzieci!
Sonda
Iza w "M jak miłość" to wariatka, czy tylko niepoważna kobieta?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze