M jak miłość

M jak miłość. Mikołaj Roznerski zaapelował do fanów o pomoc! Sam nie daje już rady

Gwiazdor "M jak miłość" błaga fanów o pomoc! Mikołaj Roznerski na swoim jedynym oficjalnym profilu na Instagramie wyznał, że nie ma już siły na dłuższą walkę. W "M jak miłość" jego bohater Marcin załamał się w finale sezonu, bo zrozumiał, że Iza (Adriana Kalska) już go nie kocha i świata poza kochasiem Radkiem (Philippe Tłokiński) nie widzi. W rzeczywistości Roznerski też już jest załamany tym, co się dzieje wokół jego osoby. O co Marcin z "M jak miłość" prosi fanów?

Marcin z M jak miłość błaga fanów o pomoc! Już nie ma siły na te oszustwa

Mikołaj Roznerski gra w "M jak miłość" Marcina Chodakowskiego. To jeden z najważniejszych i najbardziej lubianych bohaterów. Marcin przeszedł w serialu ogromną przemianę - z uroczego bawidamka stal się przykładnym mężem Izy i ojcem Mai i Szymka. Niestety, w  ostatnim sezonie sagi rodu Mostowiaków spotkało go za tgo coś okropnego. Iza zdradziła go z Radkiem i małżonkowie szykują się do rozwodu. 

Roznerski dzięki roli Marcina w "M jak miłość" stał się wielką gwiazdą polskiego kina i teatru. Można zobaczyć go także w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wcielił się w aż dwie role: Piotra Korbana i Miłosza. Gwiazdor chętnie komunikuje się ze swoimi fanami na swoich oficjalnych profilach na Instagramie i na Facebook-u. Co się stało, że Roznerski zdecydował się poprosić o pomoc?

Okazuje się, że Marcin z "M jak miłość" ze względu na swoją popularność stał się ofiarą ataków hakerów! Co chwila pojawia się nowe konto Mikołaja Roznerskiego, rzekomo "prywatne", a aktor tak naprawdę takiego nie ma!

- Znów pojawiło się jakieś nowe niby moje konto prywatne, a na nim jakieś materiały. Ja nie mam prywatnego konta! Jedyne konto, które naprawdę należy do mnie to, z którego do was mówię i konto Rozner kawa - wyjaśnił fanom Roznerski na Instagramie. - Ciągle zgłaszam te fejkowe konta, ale nie mam już siły. Bo jak jedno zamkną, to zaraz drugie się pojawia. Kochani, mam do was prośbę, możecie i wy zgłaszać podejrzane konta "Roznerskieg"? Może razem pokonamy oszustów?    

Nie przegap: Szok w M jak miłość! Rozwód Marcina i Izy nie jest jeszcze przesądzony. Po stronie Chodakowskiej stanie ważna osoba z rodziny! - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze