M jak miłość

Szok w M jak miłość! Rozwód Marcina i Izy nie jest jeszcze przesądzony. Po stronie Chodakowskiej stanie ważna osoba z rodziny! - ZDJĘCIA

Szok w "M jak miłość"! W powakacyjnych odcinkach może nie dojść do rozwodu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Chodakowscy stawią się w sądzie na rozprawie rozwodowej, ale nieoczekiwanie po stronie Izy stanie bardzo ważna osoba z rodziny! O co chodzi? Czy dla dobra dzieci Marcin postanowi to wszystko jednak poskładać, a ona wreszcie pogoni Radka (Philippe Tłokiński)? A może pojawi się inny powód w nowym sezonie "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Nie będzie rozwodu Izy i Marcina? Szokujące wieści z planu!

Czy w "M jak miłość" tak naprawdę dojdzie do rozwodu Izy i Marcina? Finał ostatniego sezonu był oczywisty - do Marcina dotarło, że jego żona kocha kochanka Radka i załamał się. W ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami Roznerski ogłosił, że "To już koniec Chodakowskich", a urocza Kama zapowiedziała, że postara  się go pocieszyć. Ale najnowsze ZDJĘCIA z planu sagi rodu Mostowiaków podpowiadają, że do rozwodu może wcale nie dojść! Dlaczego?

Pewne jest, że Iza i Marcin w "M jak miłość" po wakacjach stawią się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Chodakowska będzie ubrana dokładnie tak samo, co dwa lata temu, ale u jej boku pojawi się niespodziewanie ważny człowiek rodziny! Czy Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), matka Marcina odwróci bieg wydarzeń?

Na najnowszych ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" widzimy Izę z Aleksandrą w sądzie. Obie panie są uśmiechnięte, a nawet przytulają się serdecznie. Czyżby całą ta sprawa miała mieć nieoczekiwanie szczęśliwy finał?

Aleksandra w "M jak miłość" zapewne nadal będzie miała poczucie winy, że jej rozstania, romanse i zdrady położyły się cieniem na życiu jej synów. Będzie miała też na pewno na względzie dobro dzieci, które przecież potrzebują matki. Niewykluczone też, że Radek zostawi Izę równie szybko, jak ją zbałamucił. Może zdarzy się cud i Iza z Marcinem jednak się zejdą? 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Tak się zacznie rozwód Izy i Marcina! Ubierze się tak samo jak na rozprawę rozwodową dwa lata temu! - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze