M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ewa Kalinowska w akcji po zamachu psychopaty Daniela! Pokaże wszystkim na co ją stać - ZDJĘCIA

2023-06-01 10:57

W nowym sezonie "M jak miłość" Ewa Kalinowska (Anna Kerth) cudem uniknie śmierci! Na lekarkę będzie polował niezrównoważony psychicznie Daniel, sąsiad (Paweł Prokopczuk) z Grabiny, którego do próby zabójstwa popchnie chęć zemsty za to, że dwa lata temu Ewa zabiła jego córkę Zosię. Żądny sprawiedliwości Daniel w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 zamach na Kalinowską zaplanuje bardzo starannie. Najpierw wpędzi Ewę w obłęd wysyłanymi do niej pogróżkami, a później zacznie się czaić wokół jej domu. Będzie chciał zabić Kalinowską, ale mu się nie uda. Kalinowska wyjdzie z tego cało i pokaże jeszcze na co ją stać. Zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość".

Ewa nie zginie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023. Danielowi nie uda się zabić Kalinowskiej

Zamach na Ewę Kalinowską w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie częścią chorego planu Daniela, który po śmierci córki Zosi, która była pacjentką lekarki i zmarła wskutek jej błędu! W zwiastunie nowego sezonu "M jak miłość", którego urywki zobaczyliśmy w ostatnich "Kulisach serialu" pojawiła się zapowiedź tego, jak Daniel będzie chciał zabić Ewę. Opętany zemstą sąsiad Rogowskich z Grabiny już nie tylko będzie śledził Kalinowską, wysyłał jej wiadomości z pogróżkami z cytatami z Biblii, aż wreszcie zakradnie się do jej domu, przetnie kable w kamerze monitoringu, żeby bezkarnie przeprowadzić zamach i zatrzeć wszystkie ślady. Postara się też o to, żeby wpędzić Ewę w psychiczny obłęd.

Co prawda w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Ewa zgłosi się na posterunek policji w Lipnicy, złoży zeznania, że ktoś jej grozi i ją prześladuje, ale nie będzie miała pojęcia, że za wszystkim stoi Daniel. Policyjne śledztwo ruszy od razu. Komendant Staszek Popławski (Sławomir Holland) i Rafał Stadnicki (Jakub Kucner) zaczną się tropieniem prześladowcy Ewy, a tymczasem Daniel będzie realizował kolejne punkty planu zamachu na Kalinowską.

Z relacji Anny Kerth z planu nowego sezonu "M jak miłość" wynika, że jej bohaterka wyjdzie cało z próby zabójstwa! Co więcej, dramatyczne przeżycia wzmocnią ją jeszcze bardziej. To już pewne, że Ewa Kalinowska znów weźmie sprawy w swoje ręce, wkroczy do akcji i pokaże nie tylko Danielowi, ale innym mieszkańcom Grabiny, że z kimś takim jak ona się nie zadziera.

"Ponoć wkurza, ale lubicie, gdy wkracza do akcji 🤭 „Pani Doktor” - tak ją nazywacie 🤩 Lubię, że ją lubicie, a jeszcze bardziej lubię ją dla Was grać" - napisała Anna Kerth na swoim profilu na Instagramie. Ujawniła też nagrania zza kulis "M jak miłość", na którym widać Ewę w pobliży domu Daniela... Zobaczcie to WIDEO niżej!

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze