M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Daniel skrupulatnie zaplanuje morderstwo Ewy! Zatrze wszystkie ślady - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-24 12:45

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach żądny zemsty Daniel (Paweł Prokopczuk) postanowi zabić Ewę (Anna Kerth) i w ten sposób pomścić swoją zmarłą córeczkę Zosię, która zginęła w wyniku błędu lekarki. Nowy sąsiad Mostowiaków zaplanuje morderstwo Kalinowskiej krok po kroku i sprawi, że Ewa już nigdy nie zaśnie spokojnie. Daniel zacznie od śledzenia lekarki i SMS-ów z pogróżkami, ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zdecyduje się ostatecznie dokończyć dzieła, zacierając przy okazji wszystkie ślady zbrodni! Czy Ewa Kalinowska zginie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Daniel zabije Ewę Kalinowską w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? Zaplanuje morderstwo i pozbędzie się dowodów

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach horror Ewy dopiero się zacznie! Przypomnijmy, że już w końcówce sezonu Kalinowska zaczęła odbierać dziwne SMS-y z cytatami z Biblii, mówiące o zemście, z których zwierzyła się jedynie Argasińskiemu (Karol Strasburger). Wówczas Jerzy poradził jej, aby udała się z tym na policję, ale lekarka uznała, że ktoś chce ją po prostu zastraszyć i doszła do wniosku, że tak łatwo mu się nie da. Tyle, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej groźby przybiorą na sile i Ewa naprawdę zacznie się bać o własne życie, gdyż w grę wejdą już nie tylko wiadomości...

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ewa zorientuje się, że ktoś obserwuje nie tylko jej dom, ale również śledzi i ją. W czasie porannego biegania w lesie, Kalinowska odbierze kolejnego SMS-a z groźbami, a następnie poczuje oddech swojego stręczyciela na plecach. Przerażona lekarka zacznie uciekać, ale w pewnym momencie przewróci się. W geście obrony Ewa zdąży jedynie wyjąć gaz pieprzowy, ale na szczęście nie będzie musiała go użyć, gdyż zobaczy przed sobą Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kalinowska w końcu przyzna się Rogowskim, że ktoś ją prześladuje, a jej wspólnik zasugeruje jej, aby to zgłosić.

- Może powinnaś pójść na policję, co? - uzna Artur.

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ewa pójdzie za radą Artura i zgłosi wszystko na policję, ale to wcale nie skończy jej koszmaru. Tym bardziej, że Kalinowska nie będzie podejrzewać, kto ją prześladuje. Lekarce nawet przez myśl nie przejdzie, że może być to ojciec pacjentki, która 2 lata temu zmarła w wyniku jej błędu. Szczególnie, iż nie będzie miała pojęcia, iż Daniel ją odnalazł i planuje się na niej zemścić, gdyż wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią córeczki. A żądza będzie tak silna, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wygra z dobrocią Daniela, który skrupulatnie zaplanuje morderstwo Ewy, gdyż uzna, że tylko jej śmierć przyniesie mu ulgę. A przy okazji zniszczy monitoring i zatrze wszystkie ślady, aby jego zbrodnia nigdy nie wyszła na jaw!

- Kłótnie, konflikt z Marysią, próba rozbicia naszego małżeństwa po prostu cała Ewa. Ale wygląda na to, że czekają ją nie lada kłopoty. Jak to mówią przeszłość czai się za rogiem i wie o tym najlepiej nasz nowy sąsiad Daniel - przyznaje Robert Moskwa w "Kulisach M jak miłość", po czym przestrzega - Wygląda na to, że sytuacja może się wymknąć spod kontroli...

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze