M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Tragedia Magdy. Straci dwóch ukochanych mężczyzn i córkę

W "M jak miłość" po wakacjach Magdę (Anna Mucha) spotka okrutny dramat. Żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) na raz straci dwóch ukochanych mężczyzn swojego życia. Magda wyleje gorzkie łzy, kiedy dotrą do niej smutne wieści o śmierci ojca, Wojtka Marszałka (ś.p. Emilian Kamiński). Niestety, chwilę później Magda straci Budzyńskiego i na tym się nie skończy! Sprawdź, co już wiemy o potwornym dramacie Magdy w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

M jak miłość. Magda znów zanurzy się w rozpaczy. W jednej chwili straci dwóch ważnych mężczyzn

Twórcy "M jak miłość" nie odpuszczają Magdzie. Ledwo wydobyła się z czarnej rozpaczy po zdradzie Andrzeja z Julią, a już dosięgną ją kolejne nieszczęścia. Na początku nowego sezonu sagi rodu Mostowiaków Magda dowie się o śmierci ukochanego ojca, Wojtka Marszałka. Niestety, na tym się nie skończy. 

Wiadomo na pewno, że w "M jak miłość" po wakacjach Julia sfinalizuje swój podły spisek przeciwko Budzyńskim. W jej mieszkaniu znaleziony zostanie szalik Andrzeja jako dowód zbrodni, a ona sama zniknie, pozorując swoją śmierć! W efekcie pewnego dnia w domu Budzyńskich pojawią się dwa policjanci po cywilnemu i aresztują prawnika. A przerażona Magda będzie na to bezsilnie patrzeć.

I jakby tego było mało, możliwe jest, że Magda w "M jak miłość" straci także Nadię (Mira Fareniuk)! Po wakacjach dowiemy się, że ojciec Ukrainki żyje i najpewniej przyjedzie po córkę do Warszawy. Czy można sobie wyobrazić gorszy dla Magdy początek sezonu, niż stratę ojca, męża i córki?

Nie przegap: M jak miłość. Fatalna niespodzianka dla fanów. Zamiast ostatniego odcinka szybki finał sezonu i koniec pięknej miłości. Nic tego nie zapowiadało!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze