M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ewa Kalinowska nie domyśli, że to Daniel ją dręczy! Zlekceważy ostrzeżenie Marysi - ZDJĘCIA

2023-05-30 10:22

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach przerażona Ewa (Anna Kerth) zjawi się na komisariacie i zaalarmuje Staszka (Sławomir Holland) i Rafała (Jakub Kucner), że ma stalkera! Kalinowska przyzna, że od kilku miesięcy dostaje podejrzane SMS-y z cytatami z Biblii, mówiące o zemście, ale nie domyśli się, że ktoś naprawdę chce ją skrzywdzić. W 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ewie nawet przez myśl nie przejdzie, że autorem gróźb może być Daniel (Paweł Prokopczuk), mimo iż Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zdąży ją przed nim ostrzec! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Daniel stalkerem Ewy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Kalinowska niczego się nie domyśli

W nowym sezonie "M jak miłość" Ewa naprawdę będzie miała się czego bać, gdyż Daniel nie poprzestanie już wyłącznie na SMS-ach z cytatami z Biblii, które będą mówiły o zemście. Wiadomości szybko przerodzą się w groźby, a nowy sąsiad Mostowiaków zacznie śledzić Kalinowską nie tylko w domu, ale również w lesie, gdzie już wcześniej przyłapała go Marysia. Przypomnijmy, że Rogowska od razu zwróciła uwagę na dziwne zachowanie Daniela, przed którym nawet ostrzegła Ewę, ale lekarka to zbagatelizowała, a w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zapłaci za to najwyższą cenę, gdyż sąsiad pójdzie jeszcze o krok dalej!

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Kalinowska dostanie kolejnego SMS-a, ale tym razem będzie to już groźba! Tym gorzej, że wiadomość dotrze do lekarki w czasie porannego biegania w lesie, przez co Ewa od razu poczuje oddech swojego stalkera na plecach. Przerażona Kalinowska natychmiast zacznie uciekać, ale niestety potknie się o gałąź i przewróci. Wówczas zdoła wyjąć jeszcze gaz pieprzowy, ale na szczęście nie będzie musiała go użyć, gdyż zobaczy przed sobą Marysię i Artura (Robert Moskwa). Dopiero wtedy w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ewa przyzna się Rogowskim, że ktoś ją prześladuje, a zaniepokojony wspólnik od razu poleci jej zgłosić się z tym na policje, co Ewa w końcu uczyni!

W 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Ewa zjawi się na komisariacie i przyzna Staszkowi i Rafałowi, że od pewnego czasu ktoś ją dręczy i zastrasza! Lekarka pokaże funkcjonariuszom wiadomości od nieznajomego, w tym tą ostatnią, która jak podaje swiatseriali.interia.pl będzie już otwartą groźbą.

- Mówiłem: "Bój się Mnie, jednak przyjmij pouczenie! A tak nie zniknie sprzed jej oczu wszystko to, za co ją ukarałem" - odczyta Staszek.

W tym momencie w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Staszek zacznie wypytywać Ewę o szczegóły, w tym oczywiście o to, czy podejrzewa, kto może być autorem gróźb. Jednak Kalinowska nie będzie miała pojęcia, kto może być jej stalkerem, gdyż z byłym mężem będzie miała dobre relacje, a nikt inny nie przyjdzie jej głowy!

- Ma pani jakieś podejrzenia? Może stalkerem jest były partner? - zapyta komendant.

- Z byłym mężem mam poprawne kontakty, on jest już w nowym związku... - wyjaśni lekarka.

- Ma pani... wrogów? Kogoś, kto może mieć o coś żal, pretensje? - dopyta, na co Ewa jedynie przecząco pokręci głową i nawet przez myśl jej nie przejdzie, że jej stalkerem jest ojciec Zosi, która dwa lata temu zmarła w wyniku jej błędu!

- Oczywiście przyjmiemy pani zgłoszenie, sprawdzimy, na kogo zarejestrowany jest ten numer. A w międzyczasie proszę na siebie uważać i natychmiast nam zgłosić, jeśli wydarzy się coś podejrzanego... - zapewni ją Popławski.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze

Materiał sponsorowany