M jak miłość po wakacjach 2022. Franka wyzna Pawłowi największą tajemnicę! Nigdy nie wybaczy żonie, że ukryła przed nim dziecko?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Franka wyzna Pawłowi największą tajemnicę! Nigdy nie wybaczy żonie, że ukryła przed nim dziecko?

M jak miłość po wakacjach 2022. Franka wyzna Pawłowi największą tajemnicę! Nigdy nie wybaczy żonie, że ukryła przed nim dziecko?

2022-06-06 21:16

Franka (Dominika Kachlik) w "M jak miłość" po wakacjach 2022 wreszcie przyzna się Pawłowi (Rafał Mroczek) co tak długo przed nim ukrywa, dlaczego nie chce mówić o swojej przeszłości i podejrzanym rocznym pobycie w Nowym Jorku. Żona Pawła wyjedzie do Ameryki, żeby znaleźć dziecko, które urodziła 10 lat temu i oddała do adopcji. A kiedy Franka wróci do Zduńskiego w nowym sezonie "M jak miłość" nie będzie miała już wyjścia - wyjawi mu największą tajemnicę, której tak bardzo się wstydzi, powie o błędzie, którego żałuje od lat. Jak zareaguje Paweł kiedy dowie się, że Franka urodziła dziecko i tak długo ukrywała przed nim fakt, że już jest matką? Wiemy, co się wydarzy!

Czy Franka i Paweł w "M jak miłość" po wakacjach 2022 rozstaną się kiedy tajemnica dziecka Franki wyjdzie na jaw?

Tajemnica Franki w "M jak miłość" po wakacjach 2022 rozdzieli ją z Pawłem? Najpierw Zduńscy rozstaną się, bo Franka wyjedzie do Nowego Jorku na poszukiwania 10-letniego syna Adama, którego zaraz po urodzeniu oddała do adopcji, a którego teraz wychowuje polsko-amerykańskie małżeństwo Marta i Karol Lewiccy. Choroba dziecka uświadomiła France, że popełniła największy błąd w życiu, że teraz po latach chciałby mieć kontakt z synem.

Tyle tylko, że w nowym sezonie "M jak miłość" rodzice Adama się na to nie zgodzą. Będą żerowali na dobroci Zduńskiej gdy w grę będzie wchodziło leczenie chłopca, ale potem odsuną ją na boczny tor. Tak przecież ustalili kiedy Franka zaraz po porodzie oddała im syna. Zgodnie z umową co roku, w dniu urodzin Adama, czyli 6 grudnia, mają jej przysyłać wiadomość co słychać u chłopca i na tym koniec. Niestety Franka w "M jak miłość" po wakacjach 2022 nie pogodzi się z tym, że kolejny raz straci dziecko. I właśnie wtedy coś w niej pęknie.

Nie przegap: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Kiedy w nowym sezonie "M jak miłość" Franka wróci do kraju i do Pawła jej oczom ukaże się przerażający widok. Zobaczy męża, który będzie trzymał w rękach jej testament, list napisany do niego na wypadek jej śmierci, w którym jest wszystko o dziecku, adopcji, rodzicach Adama, decyzji, którą Franka podjęła zaraz po maturze, podczas pobytu w Nowym Jorku gdy zaszła w nieplanowaną ciążę. Zwiastun "M jak miłość" po wakacjach 2022 nie pozostawia wątpliwości, że testament Franki zrobi na Pawle ogromne wrażenie i wtedy żona przyzna się do wszystkiego.

Paweł w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dowie się, że Franka jako 19-latka urodziła dziecko, oddała syna do adopcji i od dziesięciu lat jest w kontakcie z nowymi rodzicami Adama, Martą i Karolem Lewicckimi. Gdy Zduński zda sobie sprawę, że żona cały czas go okłamywała, że tak naprawdę nic nie wie o France i jej przeszłości, poczuje się zdradzony i straci do ukochanej zaufanie. A to może oznaczać tylko jedno - kolejne, czwarte małżeństwo Pawła skończy się rozwodem!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany