Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

2022-06-08 8:34

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 zabraknie kilku gwiazd i aktorów, których postacie budziły wielkie emocje w zakończonym sezonie serialu! To już pewne, że z obsadą "M jak miłość" pożegnało się na zawsze wielu bohaterów z ekranowej Grabiny. Niektórzy zmarli, inni wyjechali i już nie wrócą. W nowym sezonie "M jak miłość" nie zobaczymy na pewno Laury Samojłowicz, czyli Majki Chojnackiej, która chciała zniszczyć ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). Ale pojawiła się obawa, że Kachlik też odejdzie, bo zamiast na planie "M jak miłość" gra zupełnie gdzie indziej! Czy to prawda? Sprawdź co już wiemy o odejściu gwiazd i zmianach w obsadzie "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie.

Kto odejdzie z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2022? Którzy bohaterowie nie wrócą już do obsady?

Obsada "M jak miłość" zmieni się w nowym sezonie po wakacjach 2022. Szokujące dla fanów informacje na temat odejścia znanych postaci z serialu od dawna docierają gównie za pośrednictwem profili  gwiazd "M jak miłość" na Instagramie. Wielu aktorów nie ukrywa, że przygoda z planem serialu skończyła się dla nich bezpowrotnie na minionym sezonie. Mimo, że bohaterowie, którzy odeszli wzbudzali sporo emocji, to ich miejsce zajęły już inne postacie.

Największe zmiany zaszły w ekranowej Grabinie, gdzie w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie zobaczymy już na pewno Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), którzy zginęli w tragicznym wypadku. Nie będzie też zabójcy Lisieckich, czyli Mariusza Jaszewskiego (Tomasz Lulek), który trafił do więzienia za spowodowanie wypadku po pijaku i ucieczkę. Ojciec Dawida (Iwo Wiciński) spędzi tam wielu lat.

Niestety nie ma co liczyć, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 do Grabiny wróci uwielbiana para - Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Ich dom -leśniczówkę zajęli bowiem Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józefowicz), więc policjanci nie będą mieli do czego wracać! Nikt już w Grabinie nie będzie też czekał na Olę (Justyna Karłowska), byłą ukochaną Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), która zostawiła go dla męża! Nie ma raczej szans na powrót Oli do Grabiny i na to, że będzie z Tadeuszem, z którym chciała stworzyć rodzinę dla swojej córeczki Gabrysi.

Nie przegap: Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA aktorów, których nie będzie już w nowym sezonie "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Julia pozna wyniki testów DNA dziecka Andrzeja w nowym sezonie! Przyjaciółka Sylwia podpuści ją, żeby odebrała Magdzie męża - ZDJĘCIA, WIDEO

Zakończony sezon "M jak miłość" upłynął pod znakiem intryg przeciwko France i Pawłowi. Zanim jeszcze Zduńscy wzięli ślub rozdzielić ich chcieli Majka Chojnacka, czyli była narzeczona Pawła i bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), niedoszły mąż Franki. Oboje zniknęli z "M jak miłość" i nie pojawią się już w nowym sezonie. Majka przebywa na leczeniu dla narkomanów, a Krzysiek wrócił do Bukowiny Tatrzańskiej.

Jeśli chodzi o odejście Franki z "M jak miłość", to na pewno żona Pawła wyjedzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 do Nowego Jorku, ale nie na zawsze. Dominika Kachlik dostała bowiem pracę w innym serialu i zagra zupełnie nową rolę w produkcji telewizji Polsat, "Bracia".

Z "M jak miłość" w minionym 22 sezonie odeszły też największe gwiazdy: Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Deląg i Sławek Uniatowski. Dla całej trójki też już nie będzie miejsca w obsadzie w serialu. Deląg zrezygnował z roli Michała sam, Kurdej-Szatan została wyrzucona w atmosferze wielkiego skandalu w listopadzie zeszłego roku, a Uniatowski musiał odejść, bo Joasia wyjechała z ukochanym Leszkiem do Francji. Wciąż nie wiadomo czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 do rodziny Mostowiaków wróci Wojtek Chodakowski (Feliks Matecki), przybrany syn Joasi, wnuk Barbary (Teresa Lipowska).

Kto tak naprawdę odejdzie z "M jak miłość", kto już nagrywa w tajemnicy nowe sceny, a kto zniknie za jakiś czas - dowiemy się na pewno po wakacjach 2022. Na szczęście czeka nas też na pewno kilka spektakularnych powrotów, m.in. Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała). Będziemy informowali na bieżąco o nowych informacjach prosto od gwiazd serialu!

Anna Mucha i Krystian Wieczorek pożegnali M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński ostatni raz razem tak szczęśliwi
Najnowsze