M jak miłość. Paweł prześladowany przez byłą kochankę! Będzie śledzić jego każdy krok - ZDJĘCIE

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Paweł prześladowany przez byłą kochankę! Będzie śledzić jego każdy krok - ZDJĘCIE

M jak miłość. Paweł prześladowany przez byłą kochankę! Majka będzie śledzić jego każdy krok - ZDJĘCIE

2021-07-24 17:32

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021 nie zazna spokoju, a jego ślub z Franką (Dominika Kachlik) będzie zagrożony! Zduński chciał się szybko ożenić z nową dziewczyną, ale na drodze do ich szczęścia stanie była kochanka, Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz). Nie dość, że niespodziewanie wkroczy do życia Pawła, to jeszcze zacznie go osaczać i prześladować. Ujęcia z planu "M jak miłość" nie pozostawiają wątpliwości, że eks partnerka Zduńskiego będzie się zachowywała jak jakaś psychopatka, a wszystko tylko w jednym celu! Poznajcie szczegóły.

Która była kochanka Pawła w "M jak miłość" będzie mu zatruwała życie w nowym sezonie?

Za kulisami "M jak miłość" u boku Pawła Zduńskiego cały czas się kręci Majka, która w nowym sezonie wróci po wielu latach do Polski, stanie w drzwiach bistro "Nasz Zielony Sad" jak pokrzywdzona przez los żebraczka, z przerażającym wyrazem twarzy i weźmie wszystkich na litość! Pierwszą osobą, którą Majka spotka po powrocie będzie Franka. Obecna narzeczona Pawła zlituje się nad nieznajomą, a kiedy Zduński zobaczy dawną miłość, która miała zostać jego żoną przeżyje spory wstrząs. Nie będzie wiedział jak się zachować, więc posunie się do kłamstwa, by Franka nie poznała prawdy co ją łączy z Majką. Wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej kiedy gdy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Majka zostanie kelnerką w bistro i zaprzyjaźni się z Franką.

Nie przegap: M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

Poza tym Majka w następnym sezonie "M jak miłość" znajdzie wspólnika, by rozdzielić Zduńskiego z ukochaną i nie dopuścić do ich ślubu. Będzie się chwytała różnych sztuczek, żeby być blisko Pawła. Rafał Mroczek pokazał ujęcie z planu "M jak miłość" wskazujące na to, że Majka zacznie prześladować jego bohatera, obserwować go w sąsiadującej z bistro "Rowerowni". Nie przepuści żadnej okazji, bo Paweł będzie przecież też częstym gościem w "Nasz Zielony Sad" gdzie Franka jest menadżerką. "Tak z ukrycia robić zdjęcia @Laura Samojłowicz paparazzo" - napisał Mroczek.

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

Sprawdź też: 19-letnia gwiazda M jak miłość pokazała swoje maleństwo. Alicja Ostolska musiała się już tłumaczyć z dziecka w tak młodym wieku

Jakby tego było mało w "M jak miłość" po wakacjach 2021 na drodze do szczęścia Pawła i Franki staną jeszcze nieprzewidziane komplikacje i dramatyczne zdarzenia. A ujęcia z planu "M jak miłość" wskazują, że zakochani będą przeżywali żałobę po śmierci bliskiej osoby. Właśnie kręcono sceny pogrzebu zamiast ślubu Zduńskiego. Produkcja serialu trzyma jednak w tajemnicy kto umrze!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze