M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba?!  - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba?! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba - ZDJĘCIA

2021-07-21 23:16

Żałoba zamiast ślubu w "M jak miłość"?! Nie nie wskazuje na to, by Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) mieli wziąć ślub w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021. Po romantycznych zaręczynach w finale ostatniego sezonu wydawało się, że narzeczeni będą chcieli pobrać się jak najprędzej. Ale na drodze do szczęścia Pawła i Franki staną nieprzewidziane komplikacje i dramatyczne zdarzenia. A ujęcia z planu "M jak miłość" wskazują, że zakochani będą przeżywali żałobę po śmierci bliskiej osoby. Wszystko wskazuje na to, że właśnie kręcono sceny pogrzebu zamiast ślubu Zduńskiego. Poznajcie szczegóły.

Kto umrze w nowym sezonie "M jak miłość"? Na czyj pogrzeb pójdą Paweł i Franka?

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" miał się odbyć zaraz po zaręczynach, a wielu widzów po cichu liczyło na to, że skoro Zduński oświadczył się w finale minionego sezonu, to na początku kolejnej serii po wakacyjnej przerwie ożeni się po raz czwarty. Mimo,że odcinki "M jak miłość" kręcone są z prawie czteromiesięcznym wyprzedzeniem, to jak na razie Paweł i Franka nie są małżeństwem. Związek zaręczonej pary czeka sporo zawirowań. Nie tylko w związku z powrotem byłej kochanki Pawła, Majka (Laura Samojłowicz) i intrygą, w którą wkręci ją bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), dawny narzeczony Franki.

W miłość Zduńskiego i góralki w "M jak miłość" wmiesza się jej rodzina z Bukowiny Tatrzańskiej. Cały czas będzie nierozstrzygnięta sprawa spadku jaki Franka dostała od zmarłego dziadka. Stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) będzie naciskał na ślub Franki i Pawła, bo zgodnie z wolą dziadka, żeby wnuczka dostała działkę w górach musi wyjść za mąż w ciągu pół roku od jego śmierci. Czas coraz bardziej będzie naglił narzeczonych. Czy zdążą przed upływem tego terminu? Ukochana Zduńskiego parę miesięcy temu w "M jak miłość" nie ukrywała, że zależy jej na ziemi wartej miliony, bo chce mieć wreszcie coś swojego.

Nie przegap: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Nie tylko Marek nie będzie wiedział, co się stało z jego synem

Obecnie za kulisami "M jak miłość" sporo się dzieje, ale nagrywane właśnie odcinki widzowie zobaczą dopiero pod koniec tego roku. Nic nie wskazuje na ślub Pawła i Franki, za to relacje z planu sugerują, że dojdzie u nich do nieszczęścia, a nagła śmierć bliskiej osoby i żałoba jeszcze bardziej pokrzyżują plany zakochanych. Dominika Kachlik pokazała na Instagramie zdjęcia jak Franka ubrana jest w czarną, żałobną sukienkę. Uchwyciła też Rafała Mroczka w ciemnym garniturze i czarnym krawacie w bistro "Nasz Zielony Sad". Oboje wyglądają jakby właśnie wybierali się na pogrzeb! Czyj?

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Sprawdź też: Rafał Mroczek z nową dziewczyną nad morzem. Ukochana gwiazdora M jak miłość ma nogi jak modelka [ZDJĘCIA]

Kto umrze w "M jak miłość" po wakacjach 2021? Tego na razie nie wiadomo, ale żałoba atmosfera, która zapanuje w bistro gdzie Franka nadal będzie menadżerką na pewno nie dotknie jednej osoby. Będzie nią Majka, kelnerka, którą zatrudnią Kinga i Franka na wieść o poważnych problemach byłej dziewczyny Pawła związanych z uzależnieniem od narkotyków, biedą, a także mroczną przeszłością podczas pobytu za granicą. Być może śmierć w nowym sezonie "M jak miłość" spadnie na bliskiego członka rodziny Franki. Na pewno tragiczne wieści nie dotrą do nich z Grabiny.

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" z Pawłem i Franką w żałobie przed pogrzebem >>>

M jak miłość na planie. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze