M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba?!  - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba?! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba - ZDJĘCIA

2021-07-21 23:16

Żałoba zamiast ślubu w "M jak miłość"?! Nie nie wskazuje na to, by Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) mieli wziąć ślub w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021. Po romantycznych zaręczynach w finale ostatniego sezonu wydawało się, że narzeczeni będą chcieli pobrać się jak najprędzej. Ale na drodze do szczęścia Pawła i Franki staną nieprzewidziane komplikacje i dramatyczne zdarzenia. A ujęcia z planu "M jak miłość" wskazują, że zakochani będą przeżywali żałobę po śmierci bliskiej osoby. Wszystko wskazuje na to, że właśnie kręcono sceny pogrzebu zamiast ślubu Zduńskiego. Poznajcie szczegóły.

Kto umrze w nowym sezonie "M jak miłość"? Na czyj pogrzeb pójdą Paweł i Franka?

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" miał się odbyć zaraz po zaręczynach, a wielu widzów po cichu liczyło na to, że skoro Zduński oświadczył się w finale minionego sezonu, to na początku kolejnej serii po wakacyjnej przerwie ożeni się po raz czwarty. Mimo,że odcinki "M jak miłość" kręcone są z prawie czteromiesięcznym wyprzedzeniem, to jak na razie Paweł i Franka nie są małżeństwem. Związek zaręczonej pary czeka sporo zawirowań. Nie tylko w związku z powrotem byłej kochanki Pawła, Majka (Laura Samojłowicz) i intrygą, w którą wkręci ją bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), dawny narzeczony Franki.

W miłość Zduńskiego i góralki w "M jak miłość" wmiesza się jej rodzina z Bukowiny Tatrzańskiej. Cały czas będzie nierozstrzygnięta sprawa spadku jaki Franka dostała od zmarłego dziadka. Stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) będzie naciskał na ślub Franki i Pawła, bo zgodnie z wolą dziadka, żeby wnuczka dostała działkę w górach musi wyjść za mąż w ciągu pół roku od jego śmierci. Czas coraz bardziej będzie naglił narzeczonych. Czy zdążą przed upływem tego terminu? Ukochana Zduńskiego parę miesięcy temu w "M jak miłość" nie ukrywała, że zależy jej na ziemi wartej miliony, bo chce mieć wreszcie coś swojego.

Nie przegap: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Nie tylko Marek nie będzie wiedział, co się stało z jego synem

Obecnie za kulisami "M jak miłość" sporo się dzieje, ale nagrywane właśnie odcinki widzowie zobaczą dopiero pod koniec tego roku. Nic nie wskazuje na ślub Pawła i Franki, za to relacje z planu sugerują, że dojdzie u nich do nieszczęścia, a nagła śmierć bliskiej osoby i żałoba jeszcze bardziej pokrzyżują plany zakochanych. Dominika Kachlik pokazała na Instagramie zdjęcia jak Franka ubrana jest w czarną, żałobną sukienkę. Uchwyciła też Rafała Mroczka w ciemnym garniturze i czarnym krawacie w bistro "Nasz Zielony Sad". Oboje wyglądają jakby właśnie wybierali się na pogrzeb! Czyj?

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Sprawdź też: Rafał Mroczek z nową dziewczyną nad morzem. Ukochana gwiazdora M jak miłość ma nogi jak modelka [ZDJĘCIA]

Kto umrze w "M jak miłość" po wakacjach 2021? Tego na razie nie wiadomo, ale żałoba atmosfera, która zapanuje w bistro gdzie Franka nadal będzie menadżerką na pewno nie dotknie jednej osoby. Będzie nią Majka, kelnerka, którą zatrudnią Kinga i Franka na wieść o poważnych problemach byłej dziewczyny Pawła związanych z uzależnieniem od narkotyków, biedą, a także mroczną przeszłością podczas pobytu za granicą. Być może śmierć w nowym sezonie "M jak miłość" spadnie na bliskiego członka rodziny Franki. Na pewno tragiczne wieści nie dotrą do nich z Grabiny.

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" z Pawłem i Franką w żałobie przed pogrzebem >>>

M jak miłość na planie. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze